بیایید با گیم پاس

بیشتر آشنا شوید

سخنی کوتاه از گیم پاس

رویای شیرین دست‌یافتن به هرآنچه که ورای دنیای واقعی است و لذت تجربه ناب وقایع غیرحقیقی، دنیایی را به وجود آورد که همه‌ی ما به آن مدیون هستیم؛ دنیای مهیج و دوست داشتنی بازی‌های ویدیویی. گیم‌ پاس داراى ریشه‌ای چند ساله در این زمینه است؛ ریشه‌ای با اصالت که از سال ۱۳۹۷ شروع به بزرگ و بزرگ‌تر شدن کرد. درباره گیم‌ پاس همین بس که در ابتدا به طور تخصصی تنها به معرفی کنسول‌های بازی فارغ از محتواهایی نظیر نقد و بررسی بازی‌های ویدیویی و… می‌پرداخت. رفته رفته تحریریه گسترش یافت و قرار بر این شد تا گیم ‌پاس تبدیل به یک کارخانه جذاب برای محتوای مرتبط با دنیای بازی و همچنین یک فروشگاه اینترنتی بازی‌های متنوع شود. می‌خواهید بدانید چگونه؟ پس مو‌به‌مو همه چیز را برایتان تعریف می‌کنیم.

۰۱

مجله اینترنتی گیم پاس

سه سال پیش، یک روز صبح

مجله اینترنتی گیم پاس از ابتدا تمرکز ویژه‌ای برروی معرفی تخصصی کنسول‌های بازی داشته است و همچنان هم به عنوان یکی از سایت‌های مهم در این زمینه محسوب می‌شود. گیم پاس حتی قبل از اینکه جرقه‌اش زده بشود توسط مدیری خلق شد که مرام‌نامه‌اش عجین شده با برگزاری ایونت‌های دنیای گیم. به همین دلیل غالب گیمرهای حرفه‌ای ایرانی، نام مدیرمجموعه گیم ‌پاس را می‌دانند! از این موضوع که بگذریم مجله اینترنتی گیم پاس در محتوا به چهار بخش کلی تقسیم می‌شود:

 • مطالب و مقاله‌هایی درباره نقد بازی، شخصیت‌های معروف دنیای گیم، آموزش بازی‌ها، آموزش کنسول‌های بازی و لوازم جانبی، اخبار مهم بازی‌های ویدیویی، معرفی و بررسی تخصصی کنسول و لوازم جانبی مربوطه
 • پادکست گیم پاس یا Cast Pass که می‌توان گفت کم‌نظیرترین رسانه صوتی برای گوش سپردن به نقدبازی‌های جذاب صنعت گیم و بیوگرافی کمپانی‌ها و شخصیت‌های دنیای بازی‌های ویدیویی است.
 • سرانجام تقویم گیم پاس یا Time Pass که به جرات می‌توان اظهار کرد نمونه‌ای به این شکل کامل و به‌روز تابه‌حال در ایران وجود نداشته است.
 • بخش محتوای ویدیویی که قرار است همواره مملو باشد از هرآنچه یک گیمر باید بداند و هیچ‌جا گفته نمی‌شود مگر در گیم‌ پاس.

چرا مجله اینترنتى گیم ‌پاس اینچنین محبوب شده است؟

درباره گیم ‌پاس خیلی بیشتر از این‌ها می‌شود گفت. گیم پاس تجربه خوبی در زمینه تولید پادکست‌هاى جذاب و محتواهاى مفید و کاربردی برای خوانندگان خود دارد. همچنین درباره مجله اینترنتى گیم پاس باید گفت که یکی از نشریه‌های تخصصى با تقویم زمانى در حوزه بازى‌هاى ویدیویی است.

اصلا اطلاع دارید که کامل‌ترین سایت مرجع از نظر تقویم زمانی تاریخ انتشار بازی‌های مختلف از آنِ گیم پاس است؟ اما همه چیز باز هم به دنیای محتواهای رنگارنگ و جور واجور ختم نمی‌شود. داستان این مجموعه فراتر از این حرف‌هاست. همه چیز از یک پیشنهاد شروع شد…

گیم پاس حالا تبدیل شده است به یکی از بزرگ‌ترین برندهای محبوب گیمرهای ایرانی. گیم پاس این امکان را برای همه فراهم کرده است تا به راحتى بتوانند با جست‌وجو در این مجله اینترنتی، درباره موضوعات به‌روز دنیای بازی‌های ویدیویی اطلاعات بدست آورند. اطلاعات مفیدى مثل بخش مقاله‌های آموزشی در حیطه بازی‌ها، اخبار بازی و کنسول‌ها، بیوگرافی شخصیت‌های جذاب و مطرح دنیای بازی و…

مجله اینترنتی گیم پاس سعی می‌کند علاوه‌بر به‌روز نگهداشتن اطلاعات مخاطبان، به یافته‌های آن‌ها غنا بدهد و هرآن چه را که باید درباره موضوعات بازی‌ها دانست، به زبان ساده اما حرفه‌ای به مخاطبان خود منتقل سازد.

در این مجله اینترنتی اصل بر این است که کاربر دست خالی از صفحه مجله بیرون نرود و با گشت‌و‌گذار در مجله اینترنتی گیم پاس اطلاعاتی بدست آورد که مفید و کاربردی باشد. در واقع جنبه تخصصی این نشریه اینترنتی به مخاطبان کمک می‌کند تا داده‌های سطحی پراکنده در دنیای مجازی را کنار بگذارند و از تجربه خواندن اطلاعات مفید و منسجمی که به دانسته‌های آنان عمق می‌بخشد، لذت کافی و وافی ببرند.

گیم پاس سرانجام موفق شد تا مخاطبان حرفه‌ای و عادی صنعت گیم‌ را حول محور مطالب تخصصی خود گرد آورد. در همین زمان، مدیر مجموعه با پیشنهادی شگرف روبه‌رو شد. او تصمیم گرفت تا حوزه کاری مجموعه را گسترش بدهد. تصمیم بر این شد که علاوه‌بر تکمیل دانش مخاطبان بازی‌ها، نیازهای آنها به کالاها و محصولات صنعت سرگرمی و دنیای بازی نیز از سوی گیم پاس برطرف شود.

۰۲

زمینه و تخصص گیم پاس در چیست؟

گیم پاس تمام توانش چه در زمینه نشریه و چه در زمینه فروش محصولات، را روی کنسول‌های‌ بازی ویدیویی و موارد مرتبط با آن صرف می‌کند. تخصصی کارکردن و توجه به بازی‌های ویدیویی در حوزه تخصصی کنسول، مهم‌ترین هدفی است که ما در مجموعه گیم پاس به دنبال آن هستیم. به همین خاطر سعی کردیم تا تمام توجه خود را به روی معرفی و فروش محصولات دنیای بازی‌های ویدیویی و کنسول‌های خانگی منعطف کنیم.

در مجله اینترنتی گیم پاس به عناوین نام آشنای بازی‌های ویدیویی و معرفی آن‌ها می‌پردازیم و در بخش فروشگاه اینترنتی گیم پاس هم به ارائه محصولات مرتبط با صنعت بازی‌های ویدیویی. به همین خاطر به دنبال جذب مخاطب خاص این بخش از جهان دنیای سرگرمی هستیم تا در کنار همدیگر لذت وافری از این جهان بی‌کران سرگرمی ببریم.

به همین دلیل، اردیبهشت ۱۳۹۹ بود که گیم پاس علاوه بر مجله اینترنتی تخصصی حوزه کنسول و لوازم جانبی، فروشگاه اینترنتی محصولات ویدیو گیم را هم به فعالیت خود اضافه کرد. فروشگاهی که برای خرید کلیه کنسول‌های ویدیویی و لوازم جانبی آن تشکیل شد تا عاشقان دنیای بازی‌های ویدیویی، بتوانند به‌صورت آنلاین به کالاهای مورد نیاز، دسترسی داشته باشند. خرید انواع کنسول‌های بازی ویدیویی به همراه لوازم جانبی‌ای که برای خرید هر یک باید ساعت‌ها وقت و هزینه صرف کرد و در کوچه‌ پس‌کوچه‌های شهر به دنبال آن‌ها گشت، در گیم پاس با یک کلیک قابل خریداری است. خرید بازی، خرید ps4، خرید ps5، خرید xbox ، نینتندو سوییچ و محصولات مرتبط دیگری که همه ما عاشق آنها هستیم. همه‌ی محصولات صنعت گیم، مثل انواع هدست‌ها، گیف‌کارت‌ها و… برای فروش در فروشگاه گیم پاس مهیا شدند تا بتوانیم میزبانان خوبی برای خرید شما باشیم. اکنون اگر بخواهیم درباره گیم پاس حرفی بزنیم، قطعاً علاوه ‌بر مجله اینترنتی گیم‌ پاس، بایستی درباره فروشگاه اینترنتی گیم پاس هم صحبت کنیم.

۰۳

فروشگاه اینترنتی گیم پاس

دنیایی به وسعت خواسته‌های شما در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

گیم پاس تصمیم گرفت علاوه بر تکمیل دانش تخصصی مخاطبانی که در طول این سال‌ها به کمک مجله اینترنتی خود بدست آورده است، تجربه یک خرید راحت و مطمئن را هم برای کسانی که دوست دارند یک خرید اینترنتی عالی داشته باشند، مهیا کند.

در راستای این هدف، فروشگاه اینترنتی گیم پاس تشکیل شد و محصولات متنوعی در بخش فروش محصولات برای مخاطبان فراهم آورده شد. در این فروشگاه کلیه محصولات مرتبط با دنیای گیمینگ با بهترین کیفیت و بهترین ضمانت برای خرید آماده شده است. ما در گیم پاس فقط و فقط به صورت تخصصی روی بازی‌های ویدیویی و کنسول‌های خانگی مانور می‌دهیم؛ نظیر انواع استند، آداپتور، اکشن فیگورها، کنسول، بازی‌های ویدیویی، هدست، کنترلر و…

اما همه چیز در یک خرید آسوده و راحت خلاصه نمی‌شود. ما در گیم پاس به دنبال این هستیم تا رضایت و اطمینان کاربران و مشتریان را جلب کنیم و این مهم‌ترین هدف مجموعه تلقی می‌شود.

۰۴

چرا خرید از فروشگاه اینترنتی گیم پاس مقرون به صرفه است؟

خوب است بدانید که با خرید از فروشگاه اینترنتی گیم پاس یک پشتیبانی تمام عیار همراه شماست. نمی‌گذاریم حتی یک لحظه هم در خرید شما تاخیر به وجود آید، چه برسد به اینکه محصول بی‌کیفیتی به دستتان برسد. درگاه‌های خرید سایت فروشگاه از معتبرترین درگاه‌های بانکی برای ضمانت خرید مشتری ایجاد شده‌اند. همچنین فروشگاه اینترنتی گیم پاس برای ارسال کالا دو روش را در نظر گرفته است. اولویت گیم پاس در شهر تهران و محدوده پشتیبانی ارسال با پیک و خارج از شهر تهران با تیپاکس است چرا که از کیفیت بالایی در بسته‌بندی و ارسال به موقع به مشتری برخوردار است. ارسال کالا در شهر تهران از طریق پیک اکسپرس با هزینه ثابت انجام می‌شود. همین طور ارسال به خارج از شهر تهران و کلیه نقاط ایران از طریق تیپاکس صورت می‌پذیرد که دارای قرارداد با مجموعه گیم پاس است. همچنین اگر شهر مقصد دارای نمایندگی تیپاکس نباشد، یا بنابر خواسته مشتری، توانایی ارسال از طریق پست هم برای گیم پاس وجود دارد. اما به هر جهت پیشنهاد ما به شما ارسال مرسوله از طریق تیپاکس است. همانطور که گفتیم دو روش ارسالی ما عبارتند از:

 • ارسال کالا به تهران (محدوده پوشش) پیک اکسپرس
 • ارسال کالا به سایر نقاط ایران با تیپاکس و پست (در صورت پشتیبانی نکردن تیپاکس در شهر مقصد، با پست ارسال می‌شود.)

در هر دو حالت، کالای سفارشی مشتری در تهران یک روز کاری و در شهرستان بین دو تا سه روز کاری ارسال خواهد شد. ارسال کالا در روزهای کاری صورت خواهد پذیرفت. علاوه بر این، کاربران محترم گیم پاس این توانایی را دارند تا به صورت ۲۴ ساعته نسبت به ثبت سفارشات اقدام کنند. همچنین گیم‌ پاس یک مهلت تست یک روزه برای کلیه محصولات خود در نظر گرفته است. این مهلت در صورت بروز ایراداتی که از جانب مشتری رخ نداده باشد، قابل استفاده است و حقوق مشتری را تضمین می‌کند. همچنین باید گفته شود که مواردی نظیر ضربه خوردگی، آب خوردگی و نوسانات برق جز این مهلت یک روزه به حساب نمی‌آید. می‌توانید در صورت وجود ایراد، خرابی و… با عودت کالا به یکی از دفاتر و یا انبار گیم پاس، یک کالای جدید با هزینه ارسال متقبل شده از سوی مجموعه گیم پاس، دریافت کنید.

علاوه‌ بر این موارد، کلیه کالاها در گیم پاس برخوردار از ضمانت اصالت کالا هستند و به هیچ وجه جای نگرانی برای شما وجود ندارد. همچنین گیم پاس سعی کرده تا آنجایی که می‌شود بهترین قیمت را به خریداران و کاربرانش پیشنهاد بدهد تا رضایت آن‌ها را جلب کند و از صرف وقت و زمان بیهوده در بازار برای خرید ملزوماتی که برای گیم نیاز دارید منصرف کند.

لازم به ذکر است که، یک پشتیبانی همه جانبه برای شما مهیا شده است. بعد از خرید و نهایی کردن سفارش‌تان می‌توانید با شماره پشتیبانی تماس گرفته و سوالات مربوط به سفارش خود را با بخش متخصص و حرفه‌ای گیم پاس در میان بگذارید. اضافه‌بر بخش پشتیبانی، یک قسمت مخصوص پرسش و پاسخ نیز برای کلیه محصولات در صفحه هر محصول فروشگاه اینترنتی گیم پاس گنجانده شده است تا بتوانید درباره محصولی که تمایل به خرید آن را دارید اطلاعات کسب کنید.

۰۵

با خرید از فروشگاه اینترنتی گیم پاس چه چیز به دست می‌آورید؟

به‌طور خلاصه این‌طور می‌توان گفت که با خرید از فروشگاه اینرنتی گیم پاس:

 • با قیمت مناسب خرید می‌کنید.
 • ضمانت اصالت کالا دریافت می‌کنید.
 • یک مهلت تست ۱ یک روزه شامل حالتان می‌شود.
 • از پشتیبانی حرفه‌ای و تخصصی بهره‌مند می‌شوید.
 • وقتتان بیهوده هدر نمی‌رود.
 • در تهران یک روز کاری و خارج از تهران دو تا سه روز کاری کالا بدستتان می‌رسد.
 • از کیفیت و قیمت مناسب به وجد می‌آیید.
 • واسطه‌ها حذف می‌شوند و باقیمت حقیقی خرید می‌کنید.

همه این‌ها را گفتیم تا به شما اطمینان دهیم، تنها هدف مجموعه گیم پاس، جلب رضایت و اطمینان شماست. دوست داریم شما هم به خانواده بزرگ گیم پاس بپیوندید و با هم رویاهایمان را زندگی کنیم و از آن‌ها لذت ببریم. علاوه‌بر این موارد سعی می‌کنیم تا همزمان با بالابردن اطلاعات و دانش شما در حوزه بازی‌های ویدیویی و کنسول‌ها و لوازم جانبی آن‌ها در مجله اینترنتی گیم پاس، حس خوبی هم از خرید برای شما فراهم کنیم.

۰۶

سخن آخر در ارتباط با گیم پاس

گیم پاس با معرفی تخصصی و ویژه کنسول‌های بازی و لوازم جانبی کنسول‌های دنیای سرگرمی، به دنبال ارائه بهترین کیفیت به کاربران خود است. رضایت، اطمینان و حس یک خرید خوب بهترین هدفی است که برای آن گام بر می‌داریم. به قول معروف این را دیگر همه طرفداران ما می‌دانند که گیم پاس Game Pass از کلمه محاوره‌ای Time Pass به معنی گذراندن وقت گرفته شده. Game Pass را ما به معنای گذراندن وقت در دنیای بازی‌های ویدیویی بکار می‌بریم. دنیایی که محال است وارد آن شوید و بتوانید خودتان را به آسانی لحظه‌ای از آن دور کنید. همه می‌دانیم که در حال حاضر صنعت گیم بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین صنعت سرگرمی جهان است که حتی از کنسرت‌ها و سینماهای هالیوود و بالیوود هم پیشی گرفته است. محبوبیتی اغواگر و جذاب که قطعاً تجربه‌اش خالی از لطف نیست. برای اینکه بتوانید شما هم از این محبوبیت شگرف و جذاب سود ببرید، گیم پاس تمام آنچه را که شما نیاز دارید، فراهم کرده تا با خیالی آسوده و مطمئن دنیای ویدیو گیم را به آغوش بکشید و آن را مهمان خانه‌هایتان کنید. بگذارید در این مهمانی ما میزبانتان باشیم!