کلاب پاس
همه شما برنده هستید

حتی اگر خریدار محصولات گیم پاس هم نباشید، باز می‌توانید با کسب سکه از مزایای کلاب پاس بهره‌مند شوید

بیشتر بدانید

به کلاب‌پاس، باشگاه مشتریان گیم پاس

خوش آمدید

کلاب پاس، باشگاه مشتریان ما، به یک جامعه پرشور از عشاق بازی‌های ویدیویی خوش آمد می‌گوید! در این محل ویژه، هر قدمی که در دنیای زیبایی ما برمی‌دارید، با پاداش سکه‌های اختصاصی کلاب پاس پر می‌شود.

در کلاب پاس، کسب سکه‌ها به یک تجربه شگفت‌انگیز تبدیل شده است. از ابتدای وقتی که وارد گیم پاس می‌شوید، راه‌های بی‌شماری برای جمع‌آوری سکه‌ها به شما ارائه می‌شود:

 • با مشاهده و گشت و گذار در برگه‌های مختلف سایت، از تماس با ما گرفته تا صفحه محصولات، به سکه‌ها دست یافته و به جهان عطر و ادکلن نزدیک‌تر شوید.
 • با آشنایی با دنیای معرفی‌ها و مطالب جذاب بخش بلاگ، به راحتی سکه‌ها را به دست آورده و از تجربه‌های دیگران بهره‌برداری کنید.
 • با هر خرید که انجام می‌دهید، سکه‌های ارزشمندی به کیف پشتیبانی از زیبایی شما اضافه می‌شود.
 • با درج نظرات خود روی محصولات یا مقالات بلاگ، سکه‌هایی را به دست می‌آورید و عطر و ادکلن خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید.
 • با ثبت نام در سایت و تکمیل پروفایل کاربری، به یک پایگاه کامل از امکانات و سکه‌ها دسترسی دارید.
 • با اشتراک‌گذاری محصولات و مقالات گیم پاس در شبکه‌های اجتماعی، نه تنها دیگران را به زیبایی‌های ما معرفی می‌کنید، بلکه با امتیازاتی نیز مواجه خواهید شد.
 • هر روز با مراجعه به سایت گیم پاس و صفحات مختلف آن، از زیبایی‌های ما لذت ببرید و سکه‌های تازه به دست آورید.

و این تنها تکه‌ای از معجزه سکه‌های کلاب پاس است!

.

سکه‌های جمع‌آوری‌شده توسط شما، به یک دنیای ملیح از مزایا و امکانات تبدیل خواهند شد:

 • از تخفیف‌های ویژه برای محصولات خاص لذت ببرید.
 • با شرکت در قرعه‌کشی‌ها، جایزه‌هایی به دست آورید که هیجان تان را به اوج می‌برد.
 • در گردونه شانس کلاب پاس شانس خود را امتحان کنید و پاداش‌هایی فراتر از انتظار را ببرید.
 • با سطح‌بندی کاربری از مزایای خاص هر سطح بهره‌برداری کنید.
 • مدال‌های خود را با افتخار به دست آورده و از امتیازاتشان بهره‌برداری کنید.

در کلاب پاس
به دنیای بازی‌های ویدیویی متفاوت نگاه کنید

اکنون، با کلاب پاس، شما دیگر تنها مشتری نیستید، بلکه بخشی از یک جامعه پویا و پر از احساسات بازی‌های ویدیویی هستید. هر تلاشی که در گیم پاس انجام می‌دهید، به شکلی دیگر به شما بازخورد می‌دهد. از خرید تا نظر دادن، از مشاهده تا به اشتراک گذاشتن، تمام این اقدامات به پرورش احساس زیبایی و ارتباط محکم با شما کمک می‌کند.

به جهانی پر رمز و راز و زیبای بازی های ویدیویی تجربیات متنوع، با مشاهده تمامی راه‌هایی که ما برای شما فراهم کرده‌ایم، خوش آمدید. دیگر منتظر چه چیزی هستید؟ با بازی‌های ویدیویی، لوازم جانبی و غیره مورد علاقه‌ی خود از کلاب پاس بهره‌برداری کنید و به دنیایی از زیبایی و لذت خوش آمدید بگویید!

نحوه کسب سکه کلاب پاس

جدول محاسبات سکه‌های کلاب پاس

چطور در کلاب پاس سکه بدست آوریم؟

اولین قدم برای عضویت در باشگاه مشتریان کلاب پاس، عضویت و ثبت نام در وب سایت گیم پاس است. بنابراین همه افرادی که در این وب سایت ثبت نام نمایند، امتیاز مربوط به ثبت نام در باشگاه مشتراین کلاب پاس را بدست خواهند آورد.

برای اینکه از امتیاز تکمیل پروفایل کاربری بهره‌مند شوید لازم است با مراجعه به پنل کاربری، بخش کلاب پاس، ماموریت‌های کلاب پاس و بخش “تکمیل پروفایل کاربری”، اطلاعات مربوط به خود را کامل کنید. در اینصورت امتیازی که برای این بخش در نظر گرفته شده است، به صورت کامل به شما تعلق می‌گیرد.

در باشگاه مشتریان کلاب پاس مشاهده محصولات نیز امتیاز دارد. برای این منظور به صفحه کالای مدنظر خود مراجعه کنید و تا زمان تعیین شده در آن صفحه بمانید. بعد از اتمام این زمان، که طولانی هم نیست، امتیاز بگیرید و به دریافت جوایز آرا‌کلاب نزدیک‎تر شوید.

در فروشگاه اینترنتی گیم پاس، نه تنها مشاهده محصولات به سکه‌های شما اضافه می‌کند، بلکه خرید محصول نیز مزایای خود را دارد. با انتخاب و تکمیل خرید هر یک از کالاها و محصولات گیم پاس،سکه قابل توجهی در کلاب پاس بدست خواهید آورد.

همه کاربران و مشتریان کلاب پاس می‌توانند با ثبت نظر خود برای محصولات فروشگاه اینترنتی گیم پاس و همچنین مطالب مجله اینترنتی گیم پاس، در کلاب پاس امتیاز کسب نمایند. با این تفاوت که خریدار یک محصول از اشتراک گذاری تجربه خود با دیگر کاربران در قالب ثبت نظر برای محصولی که خریداری کرده، امتیاز بیشتری نسبت به ثبت نظر برای محصولات دیگر کسب خواهد کرد. بنابراین فراموش نکنید که بعد از تکمیل خرید خود، حتما ذر نظر سنجی بعد از خرید که به صورت لینک آن به صورت پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد شرکت کرده و نظر خود را در صفحه محصول ثبت کنید تا شکه به مراتب بیشتری نسبت به دیگر نظراتی که برای کالاها یا مطالب گیم پاس درج نموده‌اید، بدست آورید.

با مراجعه به مجله اینترنتی بازی‌های ویدیویی گیم پاس و مطالعه و مشاهده مطالب، علاوه بر بالا بردن سطح اطلاعات خود در زمینه بازی‌های ویدیویی و این صنعت فوق جذاب و پرطرفردار، اطلاع از اخبار و وقایع صنعت بازی‌های ویدیویی، امتیاز مربوط به مطالعه و مشاهده مطالب را نیز به خود اختصاص دهید تا از مزایایی که در کلاب پاس برایتان در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید. در نظر داشته باشید برای این منظور لازم است برای مدت زمان مشخصی در صفحه مطلب مورد نظرتون باقی بمانید.

وب سایت گیم پاس، با آماده‌سازی ویدیوهایی به منظور سهولت در اطلاع رسانی و درک بهتر مطالب، سعی نموده رضایت مخاطبان خود را فراهم کند. در کنار این هدف، مشاهده هر یک از ویدیوهای مشخص، سکه‌هایی به مجموع سکه‌های کاربران در باشگاه مشتریان کلاب پاس اضافه خواهد کرد تا لذت تماشا برای آن‌ها دوچندان شود.

وقتی مخاطبی هر روز از بخش‌های مختلف وب سایت گیم پاس بازدید می‌کند، قطعا کاربر خاصی محسوب می‌شود. باشگاه مشتریان کلاب پاس با ارائه سکه به کاربرانی که به صورت روزانه به وب سایت آرا‌کلاب سر می‌زنند و به مطالعه مطالب آن و همچنین بازدید محصولات آن می‌پردازند، از آن‌ها قدردانی می‌کند. فقط فراموش نکنید که حتما میبایست به پنل کاربری خود در گیم پاس وارد شوید تا سکه‌های باشگاه مشتریان کلاب پاس این بخش، یعنی بازدید روزانه برایتان به صورت اتوماتیک محاسبه شود.

دوستان خود را به گیم پاس دعوت کنید و از مزایای دورهمی بزرگ گیم پاس در کلاب پاس، استفاده کنید. شما با ارائه کد یا لینک معرف خود به دوستانتان برای ثبت نام در گیم پاس و خرید از این وب سایت، می‌توانید از امتیاز و مزایای این بخش بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است افرادی که با کد یا لینک معرف، ثبت نام و خرید انجام دهند نیز از مزایای این بخش که شامل امتیاز و کد تخفیف می‌باشد بهره‌مند خواهند شد.

ما در کلاب پاس یعنی باشگاه مشتریان گیم پاس به پاس حضور کاربرانی که یکسال است همراه ما هستند و افتخار ارائه خدمات به چنین مشتریان و مخاطبان وفاداری را برای یکسال متوالی نصیب‌مان کرده‌اند، امتیازی به مناسبت سالگرد عضویت در وب سایت آرا‌کلاب در نظر گرفته‌ایم. این امتیاز، به صورت سکه هر سال در سالروز عضویت در سایت گیم پاس به ایشان تعلق می‌گیرد.

هیچ لذتی بالاتر از خوشحال کردن عزیزانمان در سالروز تولدشان نیست. باشگاه مشتریان گیم پاس یعنی کلاب پاس مفتخر است که هر ساله با هدیه دادن امتیاز خاصی به مناسبت زادروز کاربران خود، در کنارشان باشد و خود را در شادی آن‌ها سهیم بداند.

 

نحوه کسب سکهمیزان سکه
ثبت نام در وب سایت گیم پاس۵۰ 
تکمیل پروفایل بخش باشگاه مشتریان کلاب پاس در پنل کاربری۲۵ 
خرید از فروشگاه اینترنتی گیم پاس۱۵۰
ثبت دیدگاه برای محصولات خریداری شده۲۵
ثبت دیدگاه در فروشگاه و مجله اینترنتی کلاب پاس۲۵
بازدید روزانه ( ۶۰ ثانیه )۲۰
مطالعه مطالب فروشگاه اینترنتی گیم پاس( ۳۰ ثانیه )۲۰
مشاهده محصولات فروشگاه اینترنتی کلاب پاس( ۴۵ ثانیه )۲۵
دعوت از دوستان با کد یا لینک معرف۱۰۰
سالگرد عضویت۲۵۰
سالگرد تولد۲۵۰