فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

نحوه کسب امتیاز در باشگاه مشتریان کلاب پاس

شما کاربران وب سایت گیم پاس برای بهره‌مندی از مزایایی که در باشگاه مشتریان کلاب پاس برای شما در نظر گرفته شده است، نیاز به جمع‌آوری امتیازات کلاب پاس خواهید داشت. برای کسب امتیاز در باشگاه مشتریان کلاب پاس روش‌های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

ثبت نام در وب سایت گیم پاس

اولین قدم برای عضویت در باشگاه مشتریان کلاب پاس عضویت و ثبت نام در وب سایت گیم پاس است. بنابراین همه افرادی که در این وب سایت ثبت نام نمایند، امتیاز مربوط به ثبت نام در گیم پاس را بدست خواهند آورد.

تکمیل پروفایل کاربری

برای اینکه از امتیاز تکمیل پروفایل کاربری بهره‌مند شوید لازم است با مراجعه به پنل کاربری، بخش باشگاه مشتریان، ماموریت‌های کلاب پاس و بخش “تکمیل پروفایل کاربری”، اطلاعات مربوط به خود را کامل کنید. در اینصورت امتیازی که برای این بخش در نظر گرفته شده است، به صورت کامل به شما تعلق می‌گیرد.

مشاهده محصول

در کلاب پاس مشاهده محصولات نیز امتیاز دارد. برای این منظور به صفحه کالای مدنظر خود مراجعه کنید و تا زمان تعیین شده در آن صفحه بمانید. بعد از اتمام این زمان، که طولانی هم نیست، امتیاز بگیرید و به دریافت جوایز کلاب پاس نزدیک‎تر شوید.

خرید محصول

در فروشگاه اینترنتی گیم پاس، نه تنها مشاهده محصولات به امتیازات شما اضافه می‌کند، بلکه خرید محصول نیز مزایای خود را دارد. با انتخاب و تکمیل خرید هر یک از کالاها و محصولات گیم پاس، امتیاز قابل توجهی بدست خواهید آورد.

ثبت نظر برای محصولات و مطالب گیم پاس

همه کاربران و مشتریان گیم پاس می‌توانند با ثبت نظر خود برای محصولات فروشگاه اینترنتی گیم پاس و همچنین مطالب مجله اینترنتی گیم پاس، در کلاب پاس امتیاز کسب نمایند. با این تفاوت که خریدار یک محصول از اشتراک گذاری تجربه خود با دیگر کاربران در قالب ثبت نظر برای محصولی که خریداری کرده، امتیاز بیشتری نسبت به ثبت نظر برای محصولات دیگر کسب خواهد کرد. بنابراین فراموش نکنید که بعد از تکمیل خرید خود، حتما نظر خود را در صفحه محصول ثبت کنید تا امتیاز کلاب پاس به مراتب بیشتری نسبت به دیگر نظراتی که برای کالاها یا مطالب مجله اینترنتی گیم پاس درج نموده‌اید، بدست آورید.

مشاهده مطالب مجله اینترنتی گیم پاس

با مراجعه به مجله اینترنتی گیم پاس و مطالعه و مشاهده مطالب، علاوه بر بالا بردن سطح اطلاعات خود در زمینه بازی‌های ویدیویی و کنسول‌های بازی، اطلاع از اخبار و وقایع صنعت بازی‌های ویدیویی و اطلاع از تاریخ انتشار بازی‌های مختلف، امتیاز مربوط به مطالعه و مشاهده مطالب را نیز به خود اختصاص دهید تا از مزایایی که در کلاب پاس برایتان در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید. در نظر داشته باشید برای این منظور لازم است برای مدت زمان مشخصی در صفحه بمانید.

مشاهده ویدئو

وب سایت گیم پاس، با آماده‌سازی ویدیوهایی به منظور سهولت در اطلاع رسانی و درک بهتر مطالب، سعی نموده رضایت مخاطبان خود را فراهم کند. در کنار این هدف، مشاهده هر یک از ویدیوهای مشخص، امتیازی به مجموع امتیازات کاربران اضافه خواهد کرد تا لذت تماشا برای آنها دوچندان شود.

گوش کردن به یک پادکست

یکی دیگر از روش‌هایی که به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است و لطف و لذت زیادی هم دارد، گوش دادن به پادکست مطالب مختلف است.

در همین راستا، مجله اینترنتی گیم پاس نیز نسبت به تهیه پادکست‌های جذابی برای مخاطبان خود اقدام نموده است. با گوش فرادادن به پادکست‌های مشخص امتیاز دریافت کنید و با یک تیر دو نشان بزنید.

بازدید روزانه از وب سایت

وقتی مخاطبی هر روز از بخش‌های مختلف وب سایت گیم پاس بازدید می‌کند، قطعا کاربر خاصی محسوب می‌شود. کلاب پاس با ارائه امتیاز به کاربرانی که به صورت روزانه به این سایت سرمی‌زنند و به مطالعه مطالب آن و همچنین بازدید محصولات آن می‌پردازند، از آن‌ها قدردانی می‌کند. فقط فراموش نکنید که حتما با زدن دکمه ورود به سایت، با نام کاربری خود وارد سایت شوید تا امتیاز این بخش برایتان محاسبه شود.

دعوت از دوستان

دوستان خود را به گیم پاس دعوت کنید و از مزایای دورهمی بزرگ گیم پاس در باشگاه مشتریان کلاب پاس، استفاده کنید. شما با ارائه کد یا لینک معرف خود به دوستانتان برای ثبت نام در گیم پاس و خرید از این وب سایت، می‌توانید از امتیاز و مزایای این بخش بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است افرادی که با کد یا لینک معرف، ثبت نام و خرید انجام دهند نیز از مزایای این بخش که شامل امتیاز و کد تخفیف می‌باشد بهره‌مند خواهند شد.

سالگرد عضویت در سایت گیم پاس

ما در کلاب پاس به پاس حضور کاربرانی که یکسال است همراه ما هستند و افتخار ارائه خدمات به چنین مشتریان و مخاطبان وفاداری را برای یکسال متوالی نصیب‌مان کرده‌اند، امتیازی به مناسبت سالگرد عضویت در وب سایت گیم پاس در نظر گرفته‌ایم. این امتیاز هر سال در سالروز عضویت در سایت گیم پاس به شما تعلق می‌گیرد.

سالگرد تولد

هیچ لذتی بالاتر از خوشحال کردن عزیزانمان در سالروز تولدشان نیست. کلاب پاس مفتخر است که هر ساله با هدیه دادن امتیاز خاصی به مناسبت زادروز کاربران خود، در کنارشان باشد و خود را در شادی آن‌ها سهیم بداند.

جدول محاسبه امتیازات باشگاه مشتریان کلاب پاس

نحوه کسب امتیاز میزان امتیاز
مطالعه مطالب فروشگاه اینترنتی گیم پاس ( ۶۰ ثانیه ) ۱ 
مشاهده محصولات فروشگاه اینترنتی گیم پاس ( ۶۰ ثانیه ) ۲
خرید از فروشگاه اینترنتی گیم پاس ۲۵
ثبت دیدگاه در فروشگاه و مجله اینترنتی گیم پاس ۳
ثبت دیدگاه برای محصولات خریداری شده ۵
ثبت نام در وب سایت گیم پاس ۱۵
تکمیل پروفایل بخش کلاب پاس پنل کاربری ۵
بازدید روزانه ( ۵ دقیقه ) ۵
سالگرد عضویت ۱۰۰
سالگرد تولد ۱۰۰
دعوت از دوستان با کد یا لینک معرف ۱۰
فروش انواع پلی استیشن
دکمه بازگشت به بالا