تمجید سونی از Horizon Forbidden West با انتشار تریلر نمرات این بازی

تریلر نمرات بازی Horizon Forbidden West

کمپانی سونی با انتشار یک تریلر از نمرات بازی Horizon Forbidden West، از این عنوان جذاب که مورد توجه زیادی نیز قرار گرفته، تمجید کرد.

همانطور که احتمالا تاکنون مطلع شده‌اید، آخرین نسخه مجموعه هورایزن و جدیدترین محصول Guerrilla Games یعنی بازی Horizon Forbidden West به تازگی منتشر شده است.

این بازی به صورت انحصاری برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ سونی در دسترس قرار گرفته است.

از آنجا که هورایزن فوربیدن وست با استقبال زیادی از سوی بازیکنان و منتقدین روبرو شده است، سونی به تازگی با پخش یک تریلر از نمرات فوق‌العاده‌ای که این عنوان دریافت کرده است، از آن تمجید نمود.

تریلر نمرات بازی Horizon Forbidden West

در عنوان اکشن نقش‌آفرینی Horizon Forbidden West، الوی به غرب ممنوعه می‌رود تا با بیماری که در حال ویرانی جهان است، مبارزه کند.

در این عنوان، Aloy علاوه بر اینکه با مکان‌های جدیدی برای کاوش روبرو می‌شود، ماشین‌های جدیدی را نیز به عنوان دشمنان جدید در مقابل خود می‌یابد؛ دشمنان عظیم‌الجثه و سرسختی مثل Tremortusk و Slitherfang.

خوشبختانه قهرمان قصه‌ی ما مهارت‌های جدیدی نظیر Valor Surges و سلاح‌هایی مانند Shredder Gauntlet و Spike Thrower را در اختیار دارد. بنابراین از شانس بیشتری برای غلبه بر دشمنان قدرتمند نیز برخوردار است.

البته الوی نیز علاوه بر سلاح‌های تازه‌ای مثل Shredder Gauntlet و Spike Thrower، به به مهارت‌های جدیدی مثل Valor Surges نیز مسلح شده است تا بتواند در راه هدف خود پیروز شود.

برای اینکه بازیکنان از تجربه این بازی جهان باز نهایت لذت را ببرند، در کنار بهبود ابزارهای Pullcaster و Shieldwing، بخش‌های زیادی از جمله کاوش در بازی، ساخت‌وسازها و گشت‌وگذار دستخوش پیشرفت‌های زیادی شده است. همین موضوع باعث شده سونی از فوربیدن وست تمجید کرده و تریلر نمرات آن را منتشر کند.

بازی Horizon Forbidden West درحال‌حاضر در کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ قابل تجربه است.

لازم به ذکر است که برای تجربه این بازی بر روی کنسول PS5 به حدود ۹۰ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی نیاز است. علاوه بر این، ارتقا نسخه‌ پلی استیشن ۴ این بازی به نسخه پلی استیشن ۵ رایگان است.

منبع: GamingBolt

اولین کسی باشید که برای “تمجید سونی از Horizon Forbidden West با انتشار تریلر نمرات این بازی” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.