لانچ تریلر بازی Kena: Bridge of Spirits منتشر شد

لانچ تریلر بازی Kena: Bridge of Spirits

در آستانه عرضه Kena: Bridge of Spirits محصول استودیو EmberLab، لانچ تریلر این بازی منتشر شد تا بازیکنان با دنیای جذاب آن بیشتر آشنا شوند.

همانطور که قبلا نیز اعلام شده بود، این بازی در روز ۲۱ سپتامبر (امروز) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و PC در دسترس علاقمندان به جهان زیبای آن قرار می‌گیرد.

تریلر روز عرضه بازی Kena: Bridge of Spirits

Kena: Bridge of Spirits با سبک گرافیکی جذاب و زیبایش، بازیکنان را در نقش کنا رهسپار سفری احساسی می‌کند و در طول مسیر این سفر با کاراکترها و چالش‌های مختلف زیادی روبرو می‌نماید.

Kena یک Spirit Guide یا راهنمای اوراح است که به روستایی ویران در سرزمینی ناشناخته وارد می‌شود. او دست به بازسازی و احیای آن منطقه می‌زند تا بدینوسیله ارواح خود را به آرامش برساند.

کنا در طول مسیر ماجرای بازی تنها نیست و قادر است از کمک ارواح کوچکی به نام Rot در مبارزات و حل معماها بهره ببرد. علاوه بر این، او یک چوب دستی دارد که هر زمان اراده کند به کمان تبدیل می‌شود.

بسیاری بازی Kena: Bridge of Spirits را از لحاظ سبک داستان سرایی و همچنین جلوه‌های بصری با انیمیشن‌های کمپانی پیکسار مقایسه می‌کنند. این بازی اولین‌بار در رویداد پلی استیشن شوکیس سال گذشته معرفی شد و انتشار آن چند بار به تاخیر افتاد.

اولین کسی باشید که برای “لانچ تریلر بازی Kena: Bridge of Spirits منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.