اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاتریلر بازیویدئو

تریلر روز عرضه State of Decay 2: Juggernaut Edition منتشر شد

State of Decay 2: Juggernaut Edition نسخه‌ای از این بازی محبوب در سبک زامبی، لانچ تریلر خود را منتشر کرده است.

State of Decay 2: Juggernaut Edition برای ایکس باکس وان و Steam انتشار یافته و درکنار آن نیز یک لانچ تریلر از آن منتشر شده است. در این تریلر می‌توانید انواع مختلفی از زامبی‌ها و جلوه‌های ترسناک و البته منزجرکننده بازی را ببینید که دست به دست هم داده‌اند تا بازماندگانی که در پی نجات هستند را به وحشت بیاندازد. می‌توانید در ادامه تریلر روز عرضه این بازی را مشاهده کنید.

تریلر روز عرضه بازی State of Decay 2: Juggernaut Edition:

 

بنا به توصیف رسمی این بازی State of Decay 2: Juggernaut Edition تجربه‌ای جدید از عنوان قدیمی State of Decay 2 است که هم بازیکنان جدید و هم بازیکنان قدیمی را راضی خواهد کرد. این ورژن از بازی شامل گرافیک بهتر، آموزش و یک نقشه جهان باز است. در کنار این‌ها، سلاح‌های سنگین برای از بین بردن زامبی‌ها نیز از نقاط جالب این بازی خواهد بود.

در ماه فوریه گذشته، توسعه دهندگان Undead Labs اعلام کردند که یک به روزرسانی از State of Decay 2 همزمان با انتشار این بازی روی Steam، منتشر خواهد شد. این ورژن جدید شامل ارتقاها و پیشرفت‌های زیادی بوده است. در عین حال ویژگی بازی اصلی نیز در این ورژن گنجانده شده است. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا موفق به انجام بازی State of Decay 2 شده بودید؟ نظرات خود را با ما در گیم پاس در میان بگذارید و به ما روحیه بدهید.

  Geras شخصیت جدید در Mortal Kombat 11
۰/۵ (۰ نظر)
منبع
Dualshockers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن