زمان معرفی نامزدهای The Game Awards 2021 اعلام شد

زمان معرفی نامزدهای The Game Awards 2021

با نزدیک شدن به زمان برگزاری بزرگ‌ترین و مهمترین رویداد صنعت بازی‌های ویدیویی، زمان معرفی نامزدهای The Game Awards 2021 اعلام شد.

همانطور که همه ما می‌دانیم، گیم آواردز یکی از مهمترین رویدادها در دنیای بازی‌های ویدیویی است. این مراسم که طرفداران زیادی هر ساله منتظر برگزاری آن هستند، به خاطر بخش Game of the Year یا بهترین بازی سال شهرت زیادی دارد.

هر ساله در این مراسم، بهترین عناوین در دسته‌بندی‌های مختلف انتخاب می‌شوند. در مراسم گیم آواردز ۲۰۲۱ بازی‌ها در ۳۰ بخش یا دسته‌بندی به رقابت خواهند پرداخت. در حالیکه در مراسم سال گذشته، ۲۶ بخش رقابتی وجود داشت.

همانطور که احتمالا به خاطر دارید، بازی The Last of Us Part 2 برنده بهترین بازی سال در The Game Awards 2020 شد.

امسال نیز گیم آواردز ۲۰۲۱ در تاریخ ۹ دسامبر مصادف با پنجشنبه ۱۸ آذر (بامداد روز جمعه ۱۹ آذر به وقت ایران) برگزار خواهد شد. این مراسم امسال به صورت حضوری در سالن اختصاصی مایکروسافت واقع در شهر لس آنجلس آمریکا با مجری‌گری جف کیلی اجرا می‌شود.

در خصوص زمان معرفی نامزدهای The Game Awards 2021 نیز به تازگی اطلاعیه‌ای در توییتر رسمی گیم آواردز منتشر شده است. بر اساس این توییت سه‌شنبه هفته آینده یعنی ۲۳ نوامبر مصادف با ۲ آذر، نامزدهای این مراسم در ۳۰ بخش رقابتی مختلف معرفی خواهند شد.

  فهرست نامزدهای The Game Awards 2021 اعلام شد

در حالیکه سال ۲۰۲۱ بازی‌های بزرگ زیادی معرفی شدند، به نظر می‌رسد امسال یکی از سخت‌ترین رقابت‌ها را بین این بازی‌های شاهد خواهیم بود.

نظر شما در این خصوص چیست؟ به نظر شما کدام عنوان شایسته دریافت عنوان بهترین بازی سال است؟

اولین کسی باشید که برای “زمان معرفی نامزدهای The Game Awards 2021 اعلام شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.