اخباراخبار کنسول‌های بازیپلتفرم‌هاپلی استیشن

بهبود وضعیت عرضه و فروش PS5 با افزایش تولید این کنسول

تعداد کنسول‌های به فروش رفته تا مارس 2021 از 500.000 دستگاه فراتر رفت

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

بر اساس گزارش وب سایت فامیتسو، با افزایش تولید کنسول نسل نهمی PS5، وضعیت عرضه آن نیز در کشور ژاپن بهبود قابل توجهی داشته است.

طرفداران پلی استیشن ۵ از زمان عرضه این کنسول نسل نهمی و مورد انتظار، نگرانی و دغدغه تهیه آن را داشته‌اند. همانطور که در جریان هستید عرضه جهانی این کنسول همزمان شد با پاندمی ویروس کرونا، و همین امر سبب شد که تولید پلی استیشن نیز همانند بسیاری صنایع دیگر دچار مشکل شود.

از آنجا که تقاضا برای کنسول نیز بسیار بالا بود، طرفداران با معزل کمبود دستگاه مواجه شدند و بسیاری مجبور شدند کنسول نسل نهمی خود را با قیمت گزاف در بازار سیاه تهیه کنند.

بر اساس آمار و گزارشاتی که وب سایت Famitsu به تازگی منتشر نموده است، با توجه به اینکه تولید کنسول پلی استیشن ۵ نسبت به گذشته رشد قابل توجهی داشته است، وضعیت عرضه آن نیز در کشور ژاپن بهبود پیدا کرده و تاکنون ۵۱۷.۹۱۶ دستگاه از این کنسول تاکنون در ژاپن به فروش رفته است.

بر اساس این گزارش، از ۸ مارس تا ۱۴ مارس ۲۰۲۱ تعداد ۳۷.۸۵۱ دستگاه، و از ۱۵ام تا ۲۱ام مارس نیز تعداد ۳۴.۶۵۷ دستگاه کنسول پلی استیشن ۵ در کشور مادر این کنسول به فروش رسیده است. این آمار تقریباً ثابت، عملکرد پایداتری از فروش این دستگاه را نشان می‌دهد.

پلی استیشن ۵ که تا حالا از لحاظ فروش در ژاپن حتی از Nintendo Wii U نیز عقبتر بود، حال به سرعت در حال پیشروی است و به نظر می‌رسد روز به روز عملکرد بهتری از سونی در خصوص عرضه این کنسول پرطرفدار ببینیم.

  استودیو مرموز سونی سن‌دیگو همچنان مشغول فعالیت است

نظرات خود را در این خصوص با مجله اینترنتی گیم پاس به اشتراک بگذارید. ضمناً، در صورت نیاز می‌توانید کنسول پلی استیشن ۵ خود را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی گیم پاس تهیه نمایید.

فروش انواع پلی استیشن 4
از طريق
PushSquare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا