معرفی بهترین اسلحه‌های Assassin’s Creed Valhalla

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

به دنبال بهترین سلاح‌ها در AC Valhalla هستید؟ سلاح‌های زیادی در انگلیس و نروژ یافت می‌شود، به طوری که ممکن است برای انتخاب بهترین سلاح برای خود کاملا سردرگم شوید. یافتن بهترین سلاح، به سبک بازی‌ فردی شما برمی‌گردد، بنابراین باید سلاح‌های زیادی را تست کنید، نه اینکه بعد از اولین سلاحی که پیدا کردید شروع به تصمیم گیری کنید. سلاح‌های بازی را می‌توان در مکان‌های مختلفی یافت و به عنوان یک دارایی در AC Valhalla طبقه بندی می‌شود. بنابراین بهتر است مراحل داستانی و اصلی بازی را برای مدتی رها کنید و شروع به گشت و گذار در محیط وسیع بازی کنید.

هنگامی که اسلحه مورد علاقه خود را پیدا کردید، می‌توانید با پیشرفت در داستان بازی، مرتباً آن را ارتقا دهید. یافتن بهترین سلاح AC Valhalla ممکن است موضوعی ذهنی و برای هر شخصی اسلحه مورد علاقه آن متفاوت باشد. اما من موارد دلخواه خود را در زیر لیست کرده‌ام تا اگر تازه سفر وایکینگی خود را آغاز کردید، به شما پیشنهاد کنم.

VARIN’S AXE

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

مکان پیدا کردن اسلحه: به واسطه پیشرفت در داستان بازی به دست می‌آورید

ویژگی: افزایش پلکانی سرعت ضربه زدن

این تبر که خیلی سخت هم به دست نمی‌آید، حتی می‌تواند تا مراحل انتهایی بازی برای شما کارآمد باشد به شرطی که بتوانید آن را ارتقا دهید. با ضربات متوالی به دشمن سرعت این تبر تا ده برابر افزایش می‌یابد، بنابراین اگر آن را چه همراه با یک سپر حمل کنید و چه به تنهایی استفاده کنید می‌تواند هر دشمنی را در بازی از پای درآورد. پس به آن اطمینان کنید و سعی کنید سریعا آن را ارتقا دهید.

YNGLING SEAX

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

مکان پیدا کردن اسلحه: واقع در یک سازه حوالی جنوب غربی Eikundarsund در نروژ

ویژگی: افزایش قدرت ضربه زدن پس از dodge کردن

این خنجر سریع برای فرار از خطر، یا فریب دادن دشمنان برای حمله از پشت دشمن بسیار مناسب است. شما می‌توانید این اسلحه را خیلی زود به دست آورید و اگر مهارت Heavy Dual Wield که در مقاله نکاتی برای موفقیت در بازی Assassin’s Creed Valhalla برای شما توضیحات کافی را در مورد این مهارت دادیم را فرا بگیرید، انتخاب خوبی برای شما است. با استفاده از این مهارت می‌توانید این اسلحه را که برای حمل با دو دست برنامه‌‌ریزی شده با یک دست حمل کنید و پس از هر dodge ضربه سهمگینی به دشمن خود بزنید.

  تریلر سالگرد عرضه God of War

SPINNING-DEATH‌

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

مکان پیدا کردن اسلحه: در یک صندوق در Trade Depot منطقه Jorvik

ویژگی: وقتی در حال زدن ضربه نهایی سنگین به دشمن هستید شانس آن را دارید که ضربه شما مثل یک بمب آتشین عمل کند

این شلاق بسیار سرگرم کننده است، و یکی از بهترین ویژگی‌های این سلاح این است که با هر بار ضربه زدن طیف گسترده‌ای از دشمنان شما را پوشش می‌دهد و این به پیشرفت شما کمک می‌کند. زدن یک ضربه Finisher با این سلاح به شدت کارآمد است، به خصوص هنگامی که خود را در محاصره دشمنان می‌بینید. اگر دنبال دقت در ضربه هستید، ممکن است این سلاح برای شما مناسب نباشد. و اگر در منطقه‌ای مملو از غیرنظامیان می‌جنگید، ایده آل نیست زیرا دامنه ضربه آن می‌تواند عواقب ویرانگری داشته باشد.

CAROLINGIAN LONGSWORD

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

مکان پیدا کردن اسلحه: مخفیگاه جنگلی در شرق Grantebridge منطقه East Anglia

ویژگی: آسیب ناشی از ضربه اصلی پس از زدن ضربه نهایی را افزایش می‌دهد

اگر دنبال یک شمشیر دو دست هستید، اما کاملاً آماده به دست آوردن Excalibur نیستید، Carolingian Longsword یک گزینه مناسب برای شما است. اگر بتوانید فینیشرهای خود را روی چندین دشمن همزمان اجرا کنید کار شما در مبارزات راحتتر خواهد شد، و اگر قدرت ضربات نهایی شما ۵ برابر هم شود دیگر کمتر کسی می‌تواند در برابر شما مقاومت کند. بدیهی است که سرعت آن بسیار کندتر از سلاح‌های یک دست است، اما این کمبود سرعت را با قدرت بالای خود می‌تواند جبران کند.

SARCOPHAGUS SHIELD‌

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

مکان پیدا کردن اسلحه: معدن Dhustone، جنوب غربی Quatford در Sciropescire

ویژگی: با پری کردن (Parry) ضربات دشمن شانس منفجر کردن بمب آتشی در مبارزه را خواهید داشت

این سپر ممکن است سنگین باشد، اما با چیزی مانند شعله افکن، به معنای واقعی کلمه دشمنان را نابود خواهید کرد. این سپر دارای آمار حمله بالایی است و قدرت دفاعی شما را هم بالاتر می‌برد. اگر وزن برایتان نگران کننده است، می‌توانید با استفاده از  Rune ها این مسئله را کاهش دهید. اگر اهل مبارزات سنگین در برابر دشمنان زیادی هستید این سپر هم در دفاع کردن و هم حمله کردن می‌تواند خیلی برای شما مفید باشد. پس اصلا این سلاح را از دست ندهید.

  حضور شخصیت Spawn در DLC مورتال کامبت 11

RECURVE BOW

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

مکان پیدا کردن اسلحه: اسکله Haervik در Rygjafylke، واقع در نروژ

ویژگی:  قدرت اصابت تیر را زمانی که نوار سلامتی شما کامل یا نزدیک به کامل باشد، افزایش می‌دهد

Recurve Bow یک کمان Predator است و یک مزیت واقعا مفید دارد. این کمان ضمانت می‌کند که در مواقع مخفی‌کاری و حمله‌های ناگهانی ضربات سهمگینی به دشمن بزنید. یکی دیگر از مزیت‌های این اسلحه این است که در ابتدای بازی هم در دسترس است و شما می‌توانید در نروژ مالک این کمان شوید.
این بهترین کمان در بازی نیست، اما در ضربات هدشات که معمولا همه ما از کمان برای این ضربات استفاده می‌کنیم کاملا مفید و کارآمد است. حداقل، این یک گزینه مناسب در اوایل بازی برای Petra’s Arc است، که برای به دست آوردن آن شما باید تمام حیوانات افسانه‌ای AC Valhalla را ردیابی و از بین ببرید.

SEPULCHER AXE

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

مکان پیدا کردن اسلحه: غار Offchurch، جنوب غربی Ravensthorpe در Ledecestrescire
ویژگی:  بعد از زدن ضربات متوالی به دشمن اسلحه شما شعله‌ور می‌شود
اگر استفاده از سلاح‌های two-handed را ترجیح می‌دهید، این تبر دو دستی انتخاب مناسبی است. این سریعترین سلاح بازی نیست، اما سرعت پایین آن را با قدرت بالای حمله جبران می‌کند. این تبر سنگین نیز به طور مکرر مشتعل می‌شود، بنابراین اگر دوست دارید دشمنان خود را به آتش بکشید، این سلاح مناسب شماست.

EXCALIBUR

بهترین اسلحه‌های Assassin's Creed Valhalla

مکان پیدا کردن اسلحه: غار Myrdinn، واقع در Stonehenge

ویژگی:  فینشرهای سنگین و ضربات دقیق به دشمن

Excalibur یک اسلحه عالی است و دارای قدرت بالای حمله، بی حس کردن و شانس بیشتر در زدن ضربات فلج کننده به دشمن است و قدرت خرید نیز بسیار مناسب است. این یکی از بهترین سلاح‌هایی است که می‌توانید در Valhalla تهیه کنید. اما قبل از این که سریعاً برای آوردن آن به Hamtunscire بروید، باید بدانید که قبل از دستیابی به این شمشیر افسانه‌ای قدرتمند، کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهید.
شما باید تمام Treasure of Britain انگلیس را جمع آوری کنید، از جمله سه مورد از AC Valhalla Zealots که در انگلستان قرن ۹ سرگردان هستند.

اولین کسی باشید که برای “معرفی بهترین اسلحه‌های Assassin’s Creed Valhalla” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.