اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشن

Xbox و Bethesda این هفته کنفرانس ویدئویی برگزار می‌کنند

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

همانطور که می‌دانید مایکروسافت کمپانی ZenimaxMedia را خریداری کرده است و این بدان معنی است که Bethesda اکنون یک استودیوی Xbox محسوب می‌شود. اما این برای استودیو‌های وابسته و طرفداران بازی هایی مانند Fallout و The Elder Scrolls به چه معناست؟ طبق گفته منابع مطلع، مایکروسافت از روز پنجشنبه، ۱۱ مارس، مصادف با ۲۱ اسفند با ارائه ویدئویی پاسخ به این سوالات را آغاز می‌کند.

بعید است مایکروسافت به جزئیات مربوط به پروژه‌های آینده بتسدا بپردازد. جزئیات مربوط به ماجراجویی علمی-تخیلی Starfield که قبلا اعلام شده بود احتمالاً در تابستان امسال ارائه خواهد شد، بنابراین Xbox و Bethesda اکنون در این مورد صحبت نخواهند کرد. درعوض، آنها توضیح خواهند داد که این معامله بزرگ، چه چیزهایی برای مخاطبان از طریق Xbox GamePass در دسترس قرار خواهد گرفت.

مسلما تعداد زیادی از بازی‌های بتسدا به زودی از طریق ایکس باکس گیم پس در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت. مایکروسافت همچنین از این زمان استفاده خواهد کرد تا بازی‌های که جدیدی که توسط استودیوهای زیر نظر Zenimax منتشر می‌شوند را وارد ایکس باکس گیم پس کند.

ایکس باکس و بتسدا همچنین قصد ندارند فرصت‌های ویژه خود برای نمایش بازی‌های خود در تابستان را از دست بدهند. هر دو شرکت در حال آماده‌سازی نمایش‌های E3 (نمایشگاه تجاری Electronic Entertainment Expo) هستند، اما آنها را به صورت جداگانه برگزار می‌کنند، این بدان معناست که نمایش بتسدا شاید جدا از نمایش‌های ایکس باکس باشد. با این حال مایکروسافت ممکن است سعی کند آنها را پشت سر هم به عنوان بخشی از یک یا دو نمایش Xbox ارائه دهد.

  کفش ورزشی پلی استیشن 5 نایکی رونمایی شد

سرانجام، هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت و بتسدا به مسئله انحصاری شدن بازی‌ها برای Xbox پاسخ خواهند داد یا خیر. طرفداران پلی استیشن می‌خواهند بدانند که آیا بازی‌های بتسدا مانند استارفیلد، ایندیانا جونز یا The Elder Scrolls VI نیز بر روی PS5 عرضه می‌شوند. کنفرانس ویدئویی روز پنجشنبه ممکن است یک پاسخ مشخص را ارائه دهد، یا ممکن است همه چیز را خاکستری نگه دارد.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
VentureBeat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا