بازی های ایکس باکس لایو گلد فوریه ۲۰۲۲ معرفی شدند

New Games with Gold for February 2022

لیست بازی های ایکس باکس لایو گلد که در ماه فوریه ۲۰۲۲ به صورت رایگان در اختیار مشترکین این سرویس قرار خواهد گرفت، از سوی مایکروسافت اعلام شد.

بر اساس آخرین اطلاعات وب سایت Microsoft، بازی Broken Sword 5: The Serpent’s Curse اولین عنوانی است که از تاریخ ۱ تا ۲۸ فوریه مصادف با ۱۲ بهمن تا ۹ اسفند در سرویس ایکس باکس لایو گلد در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت.

دومین عنوان از لیست بازی های ایکس باکس لایو گلد، Aerial_Knight’s Never Yield است. این بازی از تاریخ ۱۶ فوریه تا ۱۵ مارس در این سرویس برای مشترکین قابل دانلود خواهد بود؛ این تاریخ مصادف است با ۲۷ بهمن تا ۲۴ اسفند ماه.

در ادامه دو بازی دیگر در فوریه ۲۰۲۲ به مدت ۱۵ روز بر روی Xbox Live Gold در اختیار مشترکین خواهد بود. این دو بازی عبارتند از Hydrophobia و Band of Bugs. بازی اول یعنی Hydrophobia از اول تا پانزدهم یعنی از ۱۲ تا ۲۶ بهمن، و بازی دوم Band of Bugs از ۱۶ تا ۲۸ فوریه که مصادف با ۲۷ بهمن تا ۹ اسفند است.

بازی های ایکس باکس لایو گلد فوریه 2022

به صورت خلاصه، بازی های گلد فوریه ۲۰۲۲ به شرح زیر خواهد بود:

  • Broken Sword 5: The Serpent’s Curse از ۱ تا ۲۸ فوریه (۱۲ بهمن تا ۹ اسفند)
  • Aerial_Knight’s Never Yield از ۱۶ فوریه تا ۱۵ مارس ( ۲۷ بهمن تا ۲۴ اسفند)
  • Hydrophobia از ۱ تا ۱۵ فوریه (۱۲ بهمن تا ۲۶ بهمن)
  • Band of Bugs از ۱۶ تا ۲۸ فوریه (۲۷ بهمن تا ۹ اسفند)
  ده بازی جدید که در ماه اکتبر 2021 عرضه می‌شوند

اگر تمایل دارید به این بازی‌ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید، می‌توانید با خرید گیفت کارت ایکس باکس اشتراک Xbox Live Gold خود را تهیه کرده به تجربه این عناوین جذاب بپردازید.

لازم به یادآوری است اگر اشتراک سرویس Xbox Game Pass Ultimate را قبلا تهیه کرده‌اید نیز به این بازی‌ها دسترسی دارید. و می‌توانید این عناوین را به صورت رایگان دانلود کنید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های ایکس باکس لایو گلد فوریه ۲۰۲۲ معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.