نمایش حضور کریستیانو رونالدو در تریلر گیم پلی بازی UFL

کریستیانو رونالدو در تریلر گیم پلی بازی UFL

استودیو Strikerz با انتشار تریلر گیم پلی UFL، به نمایش حضور کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال در این بازی پرداخت.

به گفته بسیاری، بازی فوتبالی  UFLکه اولین بار در مراسم گمیزکام معرفی شد رقیب سرسخت و جدی فیفا خواهد بود. این بازی به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. همچنین در رقابت‌های آنلاین آنها را مقابل بازیکنان هم‌سطح خود قرار می‌دهد تا یک بازی منصفانه را تجربه کنند.

در تریلر جدیدی که از گیم پلی این بازی به نمایش درآمد، کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال به عنوان سفیر این بازی در مرکز توجه قرار داشت. البته به غیر از رونالدو، روملو لوکاکو، الکساندر زینچنکو، کوین دی بروینه و روبرتو فیرمینو نیز از سفیران بازی UFL هستند.

تریلر گیم پلی بازی UFL

به گفته مدیر عامل استودیو سازنده این بازی، یو اف ال قرار است تغییر بزرگی در این سبک بازی به وجود آورد. Strikerz تاکنون با تیم‌های بروسیا مونشن گلادباخ آلمان،  رنجرز اسکاتلند، بشیکتاش ترکیه، موناکو فرانسه. اسپورتینگ پرتغال، سلتیک اسکاتلند، شاختار دونتسک اوکراین، و وستهام یونایتد از انگلیس قرارداد امضا کرده است. بازی UFL در آینده شاهد حضور تیم‌های بیشتری در بازی خواهد بود.

UFL قرار است در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در دسترس علاقمندان بازی‌های ورزشی خصوصاً فوتبال قرار خواهد گرفت.

شما هم می‌توانید در بخش دیدگاه‌ها نظرات خود را در خصوص نمایش حضور کریستیانو رونالدو در تریلر گیم پلی بازی UFL با ما و دیگر خوانندگان مجله اینترنتی گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “نمایش حضور کریستیانو رونالدو در تریلر گیم پلی بازی UFL” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.