بازی های فوریه ۲۰۲۲ سرویس PS Now معرفی شدند

بازی های فوریه 2022 سرویس PS Now

بازی های فوریه ۲۰۲۲ سرویس PS Now معرفی شدند تا با ورود به دومین ماه از سال میلادی، مشترکین به چهار عنوان جدید دسترسی داشته باشند.

شاید مطلع شده باشید که اخیرا زمزمه‌هایی از تغییرات اساسی در سرویس پلی استیشن ناو سونی به گوش می‌رسد. با این وجود، بازی‌هایی محبوبی در میان عناوین فوریه این سرویس وجود دارد.

بر اساس اطلاعاتی که در بلاگ پلی استیشن منتشر شده است، آن دسته از بازیکنانی که دارای اشتراک PS Now باشند، قادر خواهند بود از تاریخ ۱ فوریه مصادف با ۱۲ بهمن به تجربه چهار عنوان جدید بپردازند.

اولین و مهمترین بازی از میان این عناوین، بازی Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition است. این بازی که چندی پیش در قالب ریمستر سه‌گانه قدیمی این سری منتشر شده بود، تا تاریخ ۲ می مصادف با ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ بر روی پلی استیشن ناو در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این بازی، در همین تاریخ یعنی ۱ فوریه (۱۲ بهمن) سه بازی دیگر به سرویس ناو اضافه می‌شوند. عنوان اول Little Big Workshop است. در این بازی بازیکنان باید یک کارخانه را مدیریت کنند. بازی بعدی که برای مشترکین قابل دانلود خواهد بود Through the Darkest of Times است.

علاوه بر این بازی‌ها، Death Squared نیز به عنوان آخرین بازی ماه فوریه ۲۰۲۲ در کنار بازی‌های ذکر شده در PS Now برای مشترکین قابل دسترسی خواهد بود.

  رکورد زنی Need for Speed Heat در تعداد کاربران

فهرست کامل بازی‌های فوریه ۲۰۲۲ سرویس PS Now:

  • Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition
  • Little Big Workshop
  • Through the Darkest of Times
  • Death Squared

لازم به یادآوری است که از بین این بازی‌ها تنها Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition تا تاریخ ۲ می مصادف با ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ در پلی استیشن ناو در دسترس خواهد بود. تاریخ انقضای حضور سه بازی دیگر از سوی پلی استیشن اعلام نشده است.

همانطور که می‌دانید شما می‌توانید با خرید گیفت کارت پلی استیشن اشتراک سرویس PlayStation Now را تهیه کنید. در اینصورت علاوه بر بازی‌هایی که نامبرده شدند، می‌توانید به بیش از ۸۰۰ بازی دسترسی داشته باشید. این بازی‌های شامل عناوینی برای کنسول‌های پلی استیشن ۲، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ پلی استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی خواهد بود.

اولین کسی باشید که برای “بازی های فوریه ۲۰۲۲ سرویس PS Now معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.