Megapenguin Rehatched کمپین داستانی جدید Dreams معرفی شد

معرفی Megapenguin Rehatched کمپین داستانی Dreams

طبق آخرین اخبار، استودیو مدیا مولکول توسعه دهنده بازی جذاب Dreams، کمپین داستانی جدید این بازی با عنوان Megapenguin Rehatched را معرفی کرد.

شاید بازی Dreams به اندازه سایر بازی‌های بلاک باستری پلی استیشن سر و صدا نکرده باشد، اما به‌ لطف ساختار قوی این بازی و پشتیبانی فوق‌العاده توسعه دهنده آن یعنی استودیو مدیا مولکول، هر روزه موفقیت بیشتری کسب کرد و تبدیل به یک اثر پرطرفدار شد.

بر اساس آخرین اخبار، استودیوی مدیا در جدیدترین اقدام خود در جهت ارتقا بازی دریمز، از یک کمپین داستانی جدید با عنوان Megapenguin Rehatched برای این عنوان رونمایی کرد.

Megapenguin Rehatched با همکاری Media Molecule و جامعه کاربری بزرگ بازی Dreams شکل می‌گیرد. به این ترتیب که سه مرحله ابتدایی این کمپین توسط تیم سازنده ساخته شده است و آنچه در ادامه اتفاق می‌افتد به بازیکنان بستگی دارد.

در این بخش داستانی، بازیکنان با استفاده از ابزارها و ویژگی‌های جدیدی که بازی در اختیار آنها قرار می‌دهد مراحل دلخواه خود را می‌سازند. پس از آن مراحل ساخته شده را برای بررسی به تیم سازنده در مدیا مولکول ارسال می‌نمایند.

جهت یادآوری باید بگوییم که Dreams در سال ۲۰۲۰ به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این بازی با استفاده از قابلیت Backwards Compatibility بر روی پلی استیشن ۵ نیز قابل بازی است.

  عذرخواهی سازندگان بازی XIII از طرفداران

به نظر می‌رسد Megapenguin Rehatched برای طرفداران این بازی بسیار جذاب خواهد بود. پس اگر شما نیز جزء این دسته افراد هستید، با خرید دیسک بازی Dreams حتما آن را امتحان کنید و تجربه خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “Megapenguin Rehatched کمپین داستانی جدید Dreams معرفی شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.