۱۵ دقیقه تریلر از گیم پلی Dying Light 2 منتشر شد

تریلر 15 دقیقه ای گیم پلی بازی Dying Light 2

به تازگی استودیو تکلند  ۱۵ دقیقه از تریلر گیم پلی بازی مورد انتظار  Dying Light 2 Stay Human را منتشر کرده است.

همانطور که احتمالا مطلع هستید، عرضه این بازی جذاب با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو بود. از جمله، مراحل سخت ساخت بازی و همچنین تاخیر طولانی آن مشکلاتی بودند که استودیو تکلند برای عرضه یک بازی درخور با آنها مواجه شد. این استودیو پیش از این با انتشار یک تریلر تاریخ انتشار Dying Light 2 را ۷ دسامبر اعلام کرده بود.

اما بالاخره Dying Light 2 Stay Human گلد شد و برای عرضه در ابتدای سال ۲۰۲۲ آماده شد. در همین راستا، استودیو لهستانی Techland، با انتشار این تریلر ۱۵ دقیقه ای دستاورد خود را به نمایش گذاشت. با تماشای این تریلر، بازیکنان و طرفداران این عنوان نقش آفرینی، با آنچه در دنیای بازی در انتظار آنها خواهد بود، آشنا می‌شوند.

تریلر ۱۵ دقیقه ای گیم پلی بازی Dying Light 2

همانطور که مشاهده کردید، تریلر گیم پلی Dying Light 2 با نمایش مرحله A Place To Call Home بازی، تلاش آیدن شخصیت اصلی بازی برای قطع جریان برق یک نیروگاه متروکه را نشان می‌دهد.

ویدیو شامل دو بخش است؛ در بخش اول باید در نقش آیدن یک ایستگاه را برق‌رسانی کنید و نحوه تغییر مسیر برق آن را انتخاب نمایید. در بخش دوم باید از یک شهرک در برابر مهاجمان دفاع کنید.

  شخصیت های منفی بازی Resident Evil Village را می‌شناسید؟

در جریان این اتفاقاتی، حرکات پارکوری که در قسمت اول بازی نیز وجود داشتند را می‌بینیم. همچنین شاهد حضور شخصیت Lawan نیز هستیم. این شخصیت که با نقش آفرینی روزاریو داوسون  (Rosario Dawson) شکل گرفته است، یکی از کاراکترهای کلیدی بازی Dying Light 2 خواهد بود.

در پایان یادآور می‌شویم که تاریخ عرضه بازی Dying Light 2 Stay Human تاریخ ۴ فوریه ۲۰۲۲ مصادف با ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ است. این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و PC منتشر می‌شود.

می‌توانید دیدگاه‌های خود را در خصوص این بازی با ما و دیگر همراهان گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “۱۵ دقیقه تریلر از گیم پلی Dying Light 2 منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.