بازی های ماه جولای ۲۰۲۱ سرویس PS Now معرفی شدند

بازی های جولای 2021 سرویس PS Now

در بین بازی هایی که سونی برای سرویس PS Now در جولای ۲۰۲۱ اعلام نموده است، عناوین جذابی از قبیل Red Dead Redemption 2 به چشم می‌خورد.

سونی در ماه جولای، باز هم تعدادی بازی‌های جذاب و پرطرفدار به سرویس PlayStation Now اضافه می‌‌کند. همانطور که قبلا نیز در شایعات گفته شده بود، سونی در این ماه پکیج فوق‌العاده‌ای شامل God of War ،Judgment ،Nioh 2 و Red Dead Redemption 2 برای مشترکین پلی استیشن Now مهیا نموده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در بلاگ رسمی پلی استیشن، این عناوین از تاریخ ۶ جولای مصادف با ۱۵ تیر در دسترس کاربران PlayStation Now قرار خواهند داشت.

در این بین بازی Red Dead Redemption 2 به صورت استریم قابل اجرا نیست و کاربران برای دسترسی به این بازی می‌بایست آن را روی کنسول پلی استیشن ۴ یا پلی استیشن ۵ دانلود نمایند. بعلاوه این بازی تا تاریخ ۱ نوامبر مصادف با ۱۰ آبان در سرویس PS Now قابل دانلود است.

بازی‌های Nioh 2 ،NASCAR Heat 5 ،Moving Out و God of War به‌صورت دائم در پلی استیشن Now قرار می‌گیرند. علاوه بر این عنوان تازه منتشر شده Olympic Games Tokyo 2020 نیز به همراه دیگر عناوین به این سرویس می‌آید.

در پایان یادآور می‌شویم که مشترکین پلی استیشن ناو سونی به بیش از ۸۰۰ بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۲، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ پلی استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی قابل دسترسی دارند. هزینه اشتراک سالانه سرویس پلی استیشن Now مبلغ ۵۹.۹۹ دلار است که با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اشتراک آن را تهیه کنید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های ماه جولای ۲۰۲۱ سرویس PS Now معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.