اخباراخبار کنسول‌های بازیپلتفرم‌هاپلی استیشن

طبق اطلاعات لو رفته از PlayStation نشان می‌دهد بازی‌های تکنفره در حال رشد هستند

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

طبق اطلاعات داخلی پلی استیشن که به بیرون درز کرده است‌، ما در مورد چگونگی به وجود آمدن ویژگی “Activities” در PS5 و رونق بازی‌های تک نفره اطلاعاتی کسب می‌کنیم.

در گزارشی از Vice، داده‌های داخلی لو رفته PlayStation نشان می‌دهند که بازی‌های تک نفره در حال رونق هستند. همچنین داده‌ها نحوه ایجاد بخش “Activities” در PlayStation 5 را تجزیه می‌کنند.

در مورد بازی‌های تک نفره، PlayStation به نگرانی‌های رایج بازیکنان از جمله داشتن وقت کافی برای انجام یک بازی تک نفره یا چگونگی صحبت راجب بازی بدون فاش کردن آن، اشاره می‌کند. همانطور که Sony خاطرنشان کرد، گرچه برای هر کس بسیار لذت بخش است که ساعت‌ها به بازی بپردازد، اما اکثر افراد مسئولیت‌های دیگری مثل بچه داری یا شغل‌های تمام وقت دارند. با در نظر داشتن این موضوع، PlayStation به دنبال راهی گشت تا بتواند بازی‌های تک نفره خود را به قسمت بیشتری از اوقات فراغت افراد تبدیل کند.

در اسلایدی در کنار اسکرین شاتی از Uncharted می خوانید: “ما می توانیم (آیا باید شروع به بازی کنم) را به  (از کدام قسمت باید شروع کنم) تبدیل کنیم.همه چیز برای بازی کردن مهیا است. گزینه‌‎ها وجود دارند؛ انتخاب‌ها مشخص هستند؛ بازی فرا می‌خواند؛ آن کنترلر را بردارید که وقت بازی است.”

با کمک بخش “Activities”، که اولین بار در ویدئوی  UI پلی‌استیشن ارائه شد، در برخی از کارهای خاص تخمین زمان برای کاربر، امکان پذیر است. همانطور که PlayStation در ارائه این ویژگی اشاره کرد، نحوه استفاده از کارت‌ها می‌تواند از بازی به بازی دیگر متفاوت باشد. برای چیزی مانند Spider-Man: Miles Morales، می‌توانید از کارت‌ها برای انجام یک مأموریت اصلی در داستان یا جستجوی جانبی استفاده کنید و به شما می‌گوید که چه مدت طول خواهد کشید. برای بازی‌های دیگر مانند Astro’s Playroom و Demon’s Souls، می‌توانید از “Activities” برای پرش بین مراحل یا جهان‌های مختلف استفاده کنید. همچنین می‌توانند فاصله شما از آیتم‌های قابل جمع‌آوری را نشان دهند. به طور کلی، این یک ویژگی است که باعث می‌شود بعضی از چیزها مانند  بدست آوردن آیتم‌های قابل جمع‌آوری یا به پایان رساندن داستان بازی بین زندگی پرمشغله کاربر، برای بازیکنان خوشایندتر باشد.

  Prince of Persia: The Sands of Time برای بار دوم تاخیر خورد

PlayStation 5 اکنون در سراسر جهان عرضه شده است. برای پوشش بیشتر اخبار مربوط به PS5 با گیم پاس همراه باشید.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
DualShockers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا