بازی های ماه نوامبر ۲۰۲۱ سرویس PS Now معرفی شدند

بازی های نوامبر 2021 سرویس PS Now

در بین بازی هایی که سونی برای سرویس PS Now در نوامبر ۲۰۲۱ اعلام نموده است، عناوین جذابی مانند Mafia: Definitive Edition و Final Fantasy IX به چشم می‌خورد.

بر اساس اطلاعاتی که در بلاگ پلی استیشن منتشر شده است، عناوین پرطرفداری در این ماه به سرویس پلی استیشن Now اضافه می‌شود. بازی‌هایی مثل Final Fantasy IX و Mafia: Definitive Edition که البته قبلا خبر مربوط به پیوستن آنها به پلی استیشن Now منتشر شده بود.

فهرست کامل بازی‌های نوامبر ۲۰۲۱ سرویس PS Now عبارت است از:

  • بازی Mafia: Definitive Edition
  • بازی Totally Reliable Delivery Service
  • بازی Final Fantasy IX
  • بازی Celeste

لازم به ذکر است که از بین این بازی‌ها تنها Mafia: Definitive Edition تا تاریخ ۲۸ فوریه مصادف با ۹ اسفند در پلی استیشن ناو در دسترس خواهد بود و باقی عناوین به صورت دائمی در این سرویس قرار می‌گیرند.

بازی های نوامبر 2021 سرویس PS Now

در کنار اضافه شدن این عناوین، بازی NieR: Automata، بازی Red Dead Redemption 2 و Streets of Rage 4 از PS Now حذف می‌شوند.

همانطور که احتمالا مطلع هستید مشترکین پلی استیشن ناو سونی به بیش از ۸۰۰ بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۲، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ پلی استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی دسترسی دارند. هزینه اشتراک سالانه سرویس پلی استیشن Now مبلغ ۵۹.۹۹ دلار است که با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اشتراک آن را تهیه کنید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های ماه نوامبر ۲۰۲۱ سرویس PS Now معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.