پادکست: نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

پادکست نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition

هشتمین قسمت از کست پاس به نقد و بررسی Mafia Definitive Edition اختصاص دارد. این بازی ریمیک نسخه اول از سری بازی‌های خاطره انگیز مافیاست که در زمان انتشارش سر و صدای زیادی به پا کرده بود. این عنوان ساخته شده توسط استودیو Hangar 13 نتوانست مخاطبان خودش را راضی کند و بازی در بهترین کیفیت ممکن خودش نیست. Mafia Definitive Edition نتوانست یاد و خاطره نسخه اصلی بازی را برای مخاطبان زنده کند ولی ارزش حداقل یکبار تجربه کردن را دارد، ما سعی کردیم در طول این پادکست نقاط ضعف و قوت این بازی را به شما شرح دهیم، تا اگر قصد خرید این بازی را دارید انتخاب درستی انجام دهید.

وب سایت گیم پاس در تلاش است تا جدیدترین مطالب خود را به راحت‌ترین روش ممکن در اختیار شما همراهان همیشگی، قرار دهد. به همین دلیل اقدام به ساخت پادکست‌های نقد و بررسی در بخش کست پاس که تمامی پادکست‌های گیم پاس را شامل می‌شود کردیم، تا شما عزیزان بتوانید همیشه و همه جا این نقد و بررسی ها را گوش کنید و امیدواریم لذت ببرید.

همچنین شما همراهان همیشگی می‌توانید مقاله نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition به قلم امین شریف پور را در گیم پاس مطالعه کنید.

 

اولین کسی باشید که برای “پادکست: نقد و بررسی بازی Mafia Definitive Edition” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.