بازی های ایکس باکس لایو گلد ژانویه ۲۰۲۲ معرفی شدند

بازی های ایکس باکس لایو گلد ژانویه 2022

 در آستانه ورود به سال جدید میلادی، بازی های ایکس باکس لایو گلد ژانویه ۲۰۲۲ از سوی مایکروسافت اعلام شد تا بازیکنان با چهار عنوان جدید به استقبال سال جدید بروند.

بر اساس آخرین اطلاعات وب سایت Microsoft، اولین بازی که در سال ۲۰۲۲ در سرویس ایکس باکس لایو گلد در اختیار مشترکین قرار خواهد گرفت، بازی NeuroVoider است. این بازی از اول ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۱۱ دی ۱۴۰۰ به مدت یکماه در دسترس مشترکین خواهد بود.

دومین عنوان از لیست بازی های ایکس باکس لایو گلد بازی Aground است. این بازی از تاریخ ۱۶ ژانویه (۲۶ دی) تا ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) در این سرویس برای مشترکین قابل دانلود خواهد بود.

سومین بازی که از اول ژانویه مصادف با ۱۱ دی بر روی Xbox Live Gold در اختیار مشترکین خواهد بود، Radiant Silvergun است. این بازی جذاب به مدت ۱۵ روز بر روی سرویس گلد مایکروسافت باقی می‌ماند.

در نهایت و به عنوان چهارمین بازی، Space Invaders Infinity Gene از ۱۶ تا ۳۱ ژانویه مصادف با ۲۶ دی تا ۱۱ بهمن در اختیار مشترکین ایکس باکس لایو گلد خواهد بود.

بازی های ایکس باکس لایو گلد ژانویه 2022

به صورت خلاصه، بازی های گلد ژانویه ۲۰۲۲ به شرح زیر خواهد بود:

  • NeuroVoider از ۱ تا ۳۱ ژانویه (۱۱ دی تا ۱۱ بهمن)
  • Aground از ۱۶ ژانویه تا ۱۵ فوریه (۲۶ دی تا ۲۶ بهمن)
  • Radiant Silvergun از ۱ تا ۱۵ ژانویه (۱۱ دی تا ۲۵ دی)
  • Space Invaders Infinity Gene از ۱۶ تا ۳۰ ژانویه (۲۶ دی تا ۲۶ دی)
  رئیس ایکس باکس معتقد است که مایکروسافت در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد و قادر به نشان دادن مزایای سخت افزاری ایکس باکس نسبت به PS5 خواهد بود

اگر تمایل دارد به این بازی‌ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید، می‌توانید با خرید گیفت کارت ایکس باکس اشتراک Xbox Live Gold خود را تهیه کرده به تجربه این عناوین جذاب بپردازید.

لازم به یادآوری است اگر اشتراک سرویس Xbox Game Pass Ultimate را قبلا تهیه کرده‌اید نیز به این بازی‌ها دسترسی دارید. و می‌توانید این عناوین را به صورت رایگان دانلود کنید.

اولین کسی باشید که برای “بازی های ایکس باکس لایو گلد ژانویه ۲۰۲۲ معرفی شدند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.