اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌هاپلی استیشننینتندو

تعداد بازیکنان Overwatch در سال ۲۰۲۰ از مرز ۱۰ میلیون نفر عبور کرد

این بازی در کل 60 میلیون بازیکن دارد

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

کارگردان بازی Overwatch 2 در مصاحبه اخیر خود، تعداد بازیکنان نسخه اصلی این بازی یعنی Overwatch  را در سال ۲۰۲۰ تعداد ۱۰ میلیون نفر اعلام کرد.

متوقف شدن پشتیبانی از بازی Overwatch و تمرکز استودیو بلیزارد بر روی ساخت و توسعه Overwatch 2، باعث نشده که این بازی فراموش شود.

اخیراً Aaron Keller کارگردان اورواچ ۲، در مصاحبه‌ای با وب سایت GameSpot گفت که تعداد بازیکنان Overwatch در سال ۲۰۲۱ به ۶۰ میلیون نفر رسیده است. این درحالی است که این تعداد تا آخر سال ۲۰۱۹ میلادی ۵۰ میلیون نفر بوده است. این آمار بدان معناست که در سال ۲۰۲۰ میلادی ۱۰ میلیون نفر به بازیکنان عنوان Overwatch اضافه شده است.

وی در بخشی از صحبت‌های خود عنوان کرد که با وجود ۶۰ میلیون بازیکن، بلیزارد باید در آینده با Overwatch 2، بهترین نسخه از یک شوتر تیم‌محور را به مخاطبان خود ارائه دهد.

به نظر می‌رسد Blizzard با محاسبه تعداد کاربران فعال در آخر هفته‌ها و یا حتی شمارش چند اکانت که به یک نفر تعلق دارد، به این رقم رسیده باشد. همچنین این بازی در یک بازه زمان در سال ۲۰۲۰ رایگان شده بود. به هر حال، تعداد بازیکنان با هر روشی که محاسبه شده باشد قابل توجه و چشمگیر است. این آمار نشان می‌دهد که تجربه‌ Overwatch حتی بدون هیچ محتوای جدید، همچنان برای بازیکنان لذت‌بخش است.

اگر از طرفداران این بازی و یکی از آن ۶۰ میلیون نفر هستید، تجربه خود را از این بازی با ما به اشتراک بگذارید.

در صورت تمایل به تجربه این عنوان، می‌توانید نسبت به خرید دیسک بازی Overwatch مخصوص پلی استیشن ۴ از فروشگاه اینترنتی گیم پاس اقدام فرمایید.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا