پشتیبانی از قابلیت کراس پلی به بازی Overwatch اضافه شد

پشتیبانی Overwatch از کراس پلی

بر اساس آخرین اخبار، پشتیبانی از قابلیت کراس پلی به بازی شوتر آنلاین Overwatch محصول کمپانی اکتیویژن اضافه شد.

شاید اطلاع داشته باشید که چندی پیش اکتیویژن به طرفداران بازی اورواچ وعده داده بود که قابلیت کراس پلی را به این بازی اضافه می‌کند.

حالا با عملی شدن وعده این کمپانی، بازیکنان Overwatch بر روی پلتفرم‌های PC، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس قادر خواهند بود این بازی را با استفاده از Cross-Play با یکدیگر بازی کنند.

کاربران کنسول بازی اورواچ، برای تجربه نسخه بتا  این بازی شوتر آنلاین با پشتیبانی از کراس پلی، باید یک اکانت Battle.net داشته باشند. با اتصال این اکانت به اکانت پلی استیشن نتورک، ایکس باکس لایو یا Nintendo Switch Online، بازیکنان می‌توانند کراس پلی بازی خود را فعال کنند.

Aaron Keller کارگردان بازی Overwatch در این خصوص توضیح می‌دهد که در حالت عادی بازیکنان تنها با پلتفرم هم خانواده خود می‌توانند اورواچ را تجربه می‌کنند. اما با اضافه شدن قابلیت Cross-Play، تشکیل گروه‌هایی متشکل از کاربران پی سی و کنسول نیز امکانپذیر است.

لازم به یادآوری است که پیشرفت بازیکن در یک پلتفرم، قابل انتقال به پلتفرم دیگر نیست. همچنین سطح بازیکن در پلتفرم خود ریست نمی‌شود.

  بلیزارد Overwatch 2 را در رویداد بلیزکان 2019 معرفی کرد

علاوه بر این بلیزارد اعلام کرد که فعلا قصد پشتیبانی از کراس پلی در حالات رقابتی ندارد. می‌توان حدس زد که دلیل این موضوع شانس بیشتر کاربران پلتفرم PC نسبت به کاربران کنسول است، آن هم به دلیل استفاده از موس و کیبورد. با این وجود بازیکنان کنسول‌های مختلف می‌توانند در حالت‌های رقابتی مختلف با یکدیگر نبرد کنند.

بلیزارد اعلام کرده است که به مناسبت آغاز قابلیت پشتیبانی بازی Overwatch از کراس پلی، هر بازیکنی که وارد اورواچ شود یک لوت باکس طلایی به صورت رایگان دریافت می‌کند.

اولین کسی باشید که برای “پشتیبانی از قابلیت کراس پلی به بازی Overwatch اضافه شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.