اخباراخبار بازیپلتفرم‌هاپلی استیشن

کاهش قیمت سرویس PlayStation Now

قیمت سرویس PlayStation Now به 10 دلار کاهش یافت و بازی‌های بیشتری هم به این سرویس راه یافتند

پلی استیشن ناو یا PlayStation Now سرویسی با پرداخت دوره‌ای است که با پرداخت هزینه آن می‌توانید به تمامی بازی‌های موجود در این سرویس دسترسی پیدا کنید و به بازی بپردازید. حالا شرکت سونی قیمت سرویس PlayStation را کاهش داده و همچنین خبر حضور بازی‌های بیشتری را نیز در این سرویس تایید کرده است.

سرویس استریم بازی PlayStation Now از سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد و در این مدت بهبودهای محسوسی هم پیدا کرده است. اما متاسفانه آنطور که باید و شاید مورد استقبال بازیکنان این کنسول دوست داشتنی قرار نگرفت، چرا که یکی از مهمترین دلایل آن قیمت نامناسب بود. در تازه‌ترین اخبار بازی که از سوی شرکت سونی منتشر شده است، این شرکت تصمیم گرفته که قیمت سرویس PlayStation Now خود را ۲۰ دلار در ماه کاهش داده و بازی‌های بزرگی چون God of War را به لیست بازی‌های این سرویس اضافه کند. شما می‌توانید لیست جدید قیمت‌های پلی استیشن ناو در مناطق مختلف دنیا را در ادامه مطلب مشاهده کنید:

  • قیمت سرویس PlayStation Now در ایالات متحده: ماهانه ۹.۹۹ دلار – سه‌ماهه ۲۴.۹۹ دلار – سالانه ۵۹.۹۹ دلار
  • قیمت سرویس PlayStation Now در انگلیس: ماهانه ۸.۹۹ پوند – سه‌ماهه ۲۲.۹۹ پوند – سالانه ۴۹.۹۹ پوند
  • قیمت سرویس PlayStation Now در اروپا: ماهانه ۹.۹۹ یورو – سه‌ماهه ۲۴.۹۹ یورو – سالانه ۵۹.۹۹ یورو
  • قیمت سرویس PlayStation Now در ژاپن: ماهانه ۱۱۸۰ ین – سه‌ماهه ۲.۹۸۰ ین – سالانه ۶۹۸۰ ین

با توجه به قیمت ۹.۹۹ دلاری در ماه برای این سرویس، قطعاً توجه بازیکنان به آن جلب خواهد شد و سونی هم به هدف خود برای بهبود وضعیت و استقبال هر چه بیشتر از این سرویس خواهد رسید. همچنین این نکته نیز حائز اهمیت است که شرکت سونی در کنار کاهش مبلغ دسترسی در مدت زمانی محدود به بازی‌های برجسته پلی استیشن ۴ مانند GTA V، بازی Uncharted 4 و همچنین Infamous: Second Son و غیره را تا ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ باز کرده است. همچنین قرار گرفتن بازی‌های برجسته به صورت دوره‌ای و دسترسی آن‌ها برای بازیکنانی که پرداخت دوره‌ای این سرویس را انجام می‌دهند ادامه خواهد داشت، این موضوع همانند ورود و خروج بازی‌های برجسته، برای دارندگان پلی استیشن پلاس PS PLUS رایگان می‌باشد. در ادامه می‌توانید تریلر حضور بازی‌های تازه در سرویس PS NOW شرکت سونی است را مشاهده کنید.

  پلي استيشن فرانسه سازگاري كنترلر PS5 با نسل قبل را تأييد كرد

تریلر جدید سرویس PlayStation Now و حضور بازی‌های تازه در این سرویس:

 

 

۵/۵ (۵ نظر)
منبع
Kotaku
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن