اشاره‌ مجدد پلی‌ استیشن به عرضه God of War Ragnarok در سال ۲۰۲۲

اشاره‌ پلی‌ استیشن به عرضه God of War Ragnarok در سال 2022

اشاره‌ پلی‌ استیشن به عرضه God of War Ragnarok در سال ۲۰۲۲ در وبلاگ رسمی PlayStation خبر خوبی برای طرفداران این بازی است.

اخیراً پلی استیشن در سایت رسمی خود لیستی از ۲۲ بازی که قرار است در سال ۲۰۲۲ عرضه شوند، منتشر کرد.

همانطور که انتظار می‎‌رود، نام بازی‌هایی مثل Horizon Forbidden West، Elden Ring،Dying Light 2  و Gran Turismo 7  در این لیست دیده می‌شود. اما نامی که بیش از همه در میان عناوین دیگر توجه‌ها را به خود جلب کرده، God of War Ragnarok است.

با قرارگیری نام نسخه جدید خدای جنگ در میان بازی‌هایی که قرار است امسال عرضه شوند، مشخص می‌شود شایعه انتشار بازی God Of War Ragnarok در سال ۲۰۲۲ احتمالا درست است.

به هر حال هنوز هم نمی‌توان اطمینان داشت که این بازی انحصاری با تاخیر عرضه نشود.

همانطور که قبلا نیز اشاره شده بود، تا زمانی که همتای خدای جنگ یعنی Horizon Forbidden West در فوریه ۲۰۲۲ در دسترس قرار نگیرد، نمی‌توان انتظار داشت تاریخ دقیق انتشار God of War Ragnarok مشخص شود.

از طرف دیگر، بعد از عرضه هورایزن سونی حتما چند ماه صبر می‌کند تا علاقمندان این بازی از تجربه آن به اندازه کافی لذت ببرند.

قبلا شایعه شده بود که گاد آو وار رگناروک در ۳۰ سپتامبر مصادف با ۸ مهر ۱۴۰۱ که روز جمعه است منتشر می‌شود. همانطور که می‌دانید اکثر بازی‌های AAA در روزهای جمعه در دسترس قرار می‌گیرند. حالا با اشاره‌ مجدد پلی‌ استیشن به عرضه God of War Ragnarok در سال ۲۰۲۲ این احتمالات قوت گرفته‌اند.

نظر شما در این خصوص چیست؟ فکر می‌کنید امسال موفق به تجربه خدای جنگ جدید خواهید شد یا این بازی نیز با تاخیر مواجه می‌شود؟ دیدگاه خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “اشاره‌ مجدد پلی‌ استیشن به عرضه God of War Ragnarok در سال ۲۰۲۲” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.