زمان برگزاری رویداد PlayStation Showcase 2021 اعلام شد

زمان برگزاری رویداد PlayStation Showcase 2021

بر اساس اعلام رسمی سونی، رویداد زمان برگزاری رویداد PlayStation Showcase 2021 با تمرکز بر روی کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ برگزار خواهد شد.

بالاخره تاریخ دقیق برگزاری این رویداد که طرفداران زیادی منتظر آن بودند به صورت رسمی اعلام شد. طبق اطلاعیه رسمی بلاگ پلی استیشن در روز ۹ سپتامبر مصادف با ۱۸ شهریور راس ساعت ۰۰:۳۰ (بامداد روز جمعه، ۱۹ شهریور) به وقت ایران شاهد پخش PlayStation Showcase 2021 خواهیم بود.

زمان برگزاری رویداد PlayStation Showcase 2021

در جریان این رویداد که ۴۰ دقیقه است، اطلاعات تازه‌ای از عناوین استودیو‌های پلی‌استیشن و برخی از خلاق‌ترین توسعه‌دهندگان این صنعت منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، پس از پایان PlayStation Showcase 2021 برخی از توسعه‌دهندگان اطلاعات تکمیلی از بازی‌های خود در اختیار طرفداران قرار می‌دهند.

البته کمپانی سونی اطلاعاتی از بازی‌هایی که قرار است در پلی استیشن شوکیس ۲۰۲۱ معرفی شوند و تریلر آنها به نمایش درآید، ارائه نکرده است. با این وجود طرفداران کنسول پلی استیشن انتظار دارند که اطلاعات جدید از بازی God of War و همچنین Gran Turismo 7 به دست آورند.

در پایان یادآور می‌شویم با توجه به رونمایی سونی از PSVR کنسول پلی استیشن ۵ در اوایل سال ۲۰۲۲، در رویداد PlayStation Showcase پیش رو خبری از معرفی پلی استیشن VR نخواهد بود.

اولین کسی باشید که برای “زمان برگزاری رویداد PlayStation Showcase 2021 اعلام شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.