اخباراخبار بازیپلتفرم‌هاپلی استیشن

تخفیف‌های هالووین PSN آغاز شد

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

شرکت سونی باری دیگر با تخفیف‌های مخصوص هالووین بازگشته تا طرفداران خود را با تخفیفات استثنائی در شبکه PSN غافلگیر کند.

این تخفیفات که از امروز تا تقریباً تاریخ دوم نوامبر مصادف با ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ادامه دارد، شامل عناوین خاصی شده که به برخی از مهم‌ترین آن‌ها در ادامه اشاره خواهیم کرد. گفتنی است که این تخفیف‌ها شامل حال هر دو ناحیه آمریکا و اروپا می‌شود و تفاوتی بین بازی‌های تخفیف خورده در این دو منطقه وجود نخواهد داشت.

در این بین از مهم‌ترین عناوینی که پیشنهاد می‌کنیم از دست ندهید می‌توان به بازی Alien: Isolation اشاره داشت که به همراه تمامی افزونه‌هایش به قیمت ۷.۹۹ دلار یا ۹.۵۹ پوند قابل خریداری است. همچنین بازی Days Gone نیز به مبلغ ۱۹.۹۹ دلار/ ۱۶.۹۹پوند، Death Stranding به قیمت ۲۹.۹۹ دلار/ ۱۹.۹۹ پوند و عنوان The Order: 1886نیز با قیمت ۹.۹۹ دلار و یا ۸.۷۴ پوند کاهش یافته است.

البته گفتنی است که تمام تخفیف‌ها محدود به عناوین فوق نشده و حتی برخی از بازی‌ها به قیمت‌هایی کمتر از ۶ دلار نیز به فروش می‌رسند. به طور مثال Deus Ex: Mankind Divided معادل ۴.۴۹ دلار/۳.۷۴ پوند و Mirrors Edge Catalyst نیز با قیمت ۴.۹۹ دلار/ ۳.۵۹ پوند قابل خریداری است.

شما می‌توانید لیست کامل تخفیف‌های هالووین ۲۰۲۰ پلی استیشن استور منطقه آمریکا و تحفیف‌های هالووین ۲۰۲۰ فروشگاه پلی استیشن اروپا را مشاهده کنید.

۰/۵ (۰ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
PushSquare

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا