اخباراخبار کنسول‌های بازیپلتفرم‌هاپلی استیشن

فروش PS5 با طراحی شبیه به PS2 در ژانویه ۲۰۲۱

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

یک PS5 ویژه با طراحی PS2 در ماه جاری میلادی به فروش می‌رسد، اگرچه این محصول به صورت رسمی توسط سونی ساخته و منتشر نخواهد شد. SUP3R5 اعلام کرده است که فروش کنسول PS5 با ظاهری شبیه به کنسول PS2 و کنترلری هم رنگ DualShock از ۸ ژانویه آغاز خواهد شد، اگرچه این تاریخ بعنوان تاریخ آغاز پیش فروش این کنسول با حال و هوای نوستالژی است.

اولین مرحله فروش این کنسول با فروش کنترلر آن که همان Dualsense است اما با رنگ کنترلرهای قدیمی پلی استیشن، شروع می‌شود که چیزی در حدود ۵۰۰ عدد از این کنترلر تولید و با قیمت ۹۹ دلار به فروش می‌رسد. در دومین مرحله خود کنسول به فروش می‌رسد که در تولیدی محدود فقط ۳۰۴ دستگاه از این کنسول ساخته می‌شود و با قیمت ۶۴۹ دلار به فروش خواهد رسید.

PS5 با طراحی PS2

همانطور که SUP3R5 متذکر می‌شود کنترلر این کنسول بصورت قطعات جدا تولید شده و شما باید کنترلر خود را باز کنید و موارد سفارشی شده را در آن جایگذاری کنید که این عامل باعث می‌شود کنترلر از گارانتی رسمی سونی خارج شود، اما کنسول از گارانتی رسمی سونی بهره خواهد برد، چرا که فقط Faceplate های اطراف کنسول باز خواهند شد که این کار گارانتی رسمی سونی را باطل نخواهد کرد.

SUP3R5 اعلام کرده است که تمام فرایند کاستوم کردن کنسول با دستکش انجام می‌شود و کنسول و کنترلر از هر گونه آلودگی و ویروسی در امان خواهد بود و کاربران می‌توانند با خیال راحت از آن استفاده کنند.

لاذم به ذکر است که اگر قصد دارید این فرایند کاستوم کردن را سفارش دهید باید تمام مسئولیت آن را خود به عهده بگیرید، همچنین احتمال دارد که سونی جلوی این کار را بگیرد، پس کاملا دقت کنید تا اتفاق بدی برای کنسول نسل نهمی شما نیفتد.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
ComicBook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا