سونی استودیو Firesprite را خریداری کرد

سونی استودیو Firesprite را خریداری کرد

سونی به صورت رسمی اعلام کرد که استودیو Firesprite Games را به عنوان چهاردهمین استودیو فرست پارتی پلی استیشن خریداری کرد.

این استودیو حدود ۲۵۰ کارمند دارد و خالق بازی‌هایی همچون The Persistence، بازی The Playroom و The Playroom VR برای پلی استیشن ۴ است.

هرمن هالست در بلاگ پلی استیشن در خصوص این موضوع گفته است:” Firesprite یک استودیو خلاق و بلندپرواز است که در ایجاد تجربه‌های باورنکردنی و نمایش پتانسیل سخت افزاری، استثنایی است. قابلیت‌های تکنیکی و خلاقیت تیمی آنها برای گسترش فهرست بازی‌های انحصاری پلی استیشن بسیار حیاتی خواهد بود.”

از طرف دیگر Graeme Ankers مدیرعامل Firesprite نیز از ملحق شدن به استودیوهای پلی استیشن ابراز خشنودی کرد و از آزادی عملی که سونی در ساخت بازی ترسناک The Persistence به آنها داده است اعلام رضایت کرد. او معتقد است سونی با دادن آزادی کامل به استودیو Firesprite در ساخت بازی‌ها، به آنها اجازه می‌دهد تا خلاقیت و نوآوری تکنیکی لازم را داشته باشند.

جیم رایان نیز ورود Firesprite به جمع PlaysStation Studios  را خوش‌آمد گفت و آینده همکاری این استودیو با خانواده پلی استیشن را روشن دید.

اولین کسی باشید که برای “سونی استودیو Firesprite را خریداری کرد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.