سونی برای رویداد PlayStation Experience یا PSX علامت تجاری جدید ثبت کرد

ثبت علامت تجاری رویداد PlayStation Experience یا PSX

ثبت علامت تجاری جدید توسط سونی برای رویداد PlayStation Experience، به این معنی است که به زودی شاهد برگزاری این رویداد که به PSX شهرت دارد خواهیم بود.

پیش از این، سونی اعلام کرده بود که در تاریخ ۸ جولای (ژوئیه) مصادف با ۱۷ تیرماه رویداد مذکور را برگزار می‌کند. حالا که این کمپانی نشان تجاری جدیدی را ثبت کرده، به نظر می‌رسد که مقصود سونی همان PSX است.

علاقمندان به کارهای سونی و کسانی که با سیسات‌های کاری غول ژاپنی آشنایی دارند، می‌دانند که باید در این رویداد منتظر چه چیزی باشند. چرا که PlayStation Experience برخلاف State of Play نقشی مشابه E3 را برای سونی بازی می‌کند و بازی‌های زیادی در آن معرفی می‌شود.

اخیرا شایعاتی مبنی بر ارائه اطلاعات جدیدی از نسخه ریمیک بازی The Last of Us در این رویداد بر سر زبان‌ها است. همچنین گفته می‌شود نسخه جدید God of War نیز شاید معرفی شود. تاریخ عرضه بازی Horizon Forbidden West نیز یکی دیگر از احتمالاتی است که بسیاری معتقدند در رویداد PSX اعلام می‌شود.

Sony registers a new trademark for PlayStation Experience Event also known as PSX

به نظر شما در PlayStation Experience شاهد معرفی چه بازی‌هایی خواهیم بود؟ دیدگاه خود را در این خصوص در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “سونی برای رویداد PlayStation Experience یا PSX علامت تجاری جدید ثبت کرد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.