اخباراخبار بازیپلتفرم‌هاپلی استیشن

پیش سفارشات دیجیتالی The Last Of Us 2 بازپرداخت می‌گردد

بازپرداخت‌ها به صورت خودکار توسط سیستم پردازش خواهد شد

فروش بازی کارکرده پلی استیشن و ایکس باکس در  فروشگاه اینترنتی گیم پاس

بعد از اینکه انتشار بازی The Last Of Us 2 به دلیل مسائل ناشی از بحران COVID-19 (‏کروناویروس) و همه گیری جهانی این ویروس به تاخیر افتاد، بازیکنانی که بازی را در فروشگاه پلی استیشن خریداری کردند، سفارش‌های آن‌‌ها به صورت خودکار بازپرداخت می‌گردد.

در حالی که هنوز تاریخ انتشار جدیدی اعلام نشده، کسانی که پیش سفارش‌ دیجیتالی داشته‌اند چاره‌ای جز پذیرفتن بازپرداخت ندارند.

بازپرداخت شامل Marvel’s Iron Man VR که یک بازی PSVR است نیز می‌شود. انتشار این بازی هم به دلیل همه‌گیری جهانی ویروس کرونا به تعویق افتاده است.

یادداشتی بر روی وب سایت پشتیبانی پلی استیشن می‌گوید: ” انتشار قسمت دوم The Last of Us و Iron Man VR به تعویق افتاده است. همه کسانی که پیش سفارش دیجیتال داشته‌اند به صورت خودکار بازپرداخت دریافت خواهند کرد. لطفا برای جزئیات بیشتر ایمیل خود را بررسی کنید.”

اگر هر کدام از این بازی‌ها را از قبل سفارش داده باشید، لازم نیست برای استرداد پول خود کاری انجام دهید، فقط منتظر باشید تا در خصوص جزئیات بازپرداخت از پلی استیشن ایمیلی دریافت کنید. این موضوع به این معنی نیست که انتشار این بازی‌ها به صورت کامل کنسل شده است.

بر خلاف بسیاری از بازی‌هایی که به خاطر کروناویروس کامل نشده‌اند، The Last Of Us 2 تقریبا تمام شده‌است، و به گفته سونی و ناتی داگ مسائل پیش آمده مانع از انتشار بازی در تاریخ مورد انتظار شده است.

۰/۵ (۰ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4 در فروشگاه اینترنتی گیم پاس
منبع
Gamespot
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن