اخباراخبار کنسول‌های بازیایکس باکسپلتفرم‌ها

اشتراک رایگان اسپاتیفای، هدیه به خریداران Xbox Game Pass Ultimate

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

کاربرانی که با پرداخت ۱۴.۹۹ دلار اشتراک ماهیانه سرویس Xbox One Game Pass Ultimate را خریداری می‌کنند از ۶ ماه اشتراک سرویس اسپاتیفای نیز بهره خواهند برد.

به واسطه سرویس Xbox One Game Pass Ultimate کاربرانی که این سرویس را خریداری کردند، می‌توانند هم اشتراک Xbox Live Gold را داشته باشند و هم گیم پس را روی کامپیوتر تجربه کنند. از این رو با یک تیر چند نشان را زده‌اند و با یک هزینه، صاحب مزیت‌های ذکر شده خواهند شد.

طبق آخرین اخبار بازی معتبر، شرکت مایکروسافت برای جذب مشتری‌های بیشتر سرویس Xbox One Game Pass Ultimate تصمیم به ارائه سرویس ۶ ماهه اسپاتیفای Spotify نیز گرفته است. طبق این خبر کسانی که برای اولین بار این سرویس را خریداری می‌کنند می‌توانند از مزیت ۶ ماه استفاده از سرویس اسپاتیفای نیز بهره‌مند شوند. این مزیت که در مدت زمان محدود از طرف مایکروسافت ارائه می‌گردد، شرایط خاصی را هم در بر می‌گیرد. شرایط بدین شکل است که فقط کسانی می‌توانند از این اشتراک شش ماهه بهره‌مند شوند که قبلا این سرویس را خریداری نکرده باشند و برای اولین بار روی اکانت خود، این سرویس را خریداری می‌کنند.

این شرایط به نکته ذکر شده در بالا ختم نمی‌شود، بلکه خریداران باید حتما اکانت Xbox One Game Pass Ultimate را با قیمت ۱۴.۹۹ دلار خریداری کنند زیرا یک حالت تخفیف خورده نیز وجود دارد که با پرداخت مبلغ ۱۲.۹۹ دلار برای ۲ ماه می‌توانند از این سرویس استفاده نمایند. همچنین از طرفی اسپاتیفای هم دست به سینه ننشست و یک سری شرایط برای کسانی که صاحب هدیه اشتراک ۶ ماهه از سمت مایکروسافت می‌شوند، وضع کرده است. اولین شرط این است که باید اکانت اشخاص دارای اشتراک هدیه از کشور انگلستان یا آمریکا باشد و شرط دوم این است که به هیچ عنوان نباید قبل از این اشتراک پولی یا Premium اسپاتیفای را تهیه کرده باشند.

  ویژگی‌های گرافیکی Xbox Series X و PS5 توسط انیماتور Last of Us مورد تمجید قرار گرفت

همچنین باید خاطر نشان کنیم که علاقه‌مندان برای خرید سرویس Xbox One Game Pass Ultimate و دریافت هدیه ۶ ماهه اشتراک اسپاتیفای باید تا تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۲۰ یا ۱۳ فروردین ۱۳۹۰ اقدام نمایند. بالاخره همه شرکت‌ها دست به ارائه پیشنهادهای وسوسه انگیزی برای فروش و جذب کاربران بیشتر برای سرویس و خدمات خود می‌زنند، حالا با این شرایط نظر شما کاربران وب سایت گیم پاس چیست؟ آیا می‌توان گفت که مایکروسافت و اسپاتیفای حرکت هوشمندانه‌ای در حوزه مارکتینگ خود انجام داده‌اند یا خیر؟

۵/۵ (۱۰ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
Dualshockers
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن