اخباراخبار بازیایکس باکسپلتفرم‌ها

آخرین اخبار از افزایش قیمت اشتراک Xbox Live Gold

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

مایکروسافت با طیف وسیعی از خدمات خود مانند Xbox Live Gold و Xbox Game Pass سرمایه‌گذاری زیادی را روی خدمات اشتراکی که به ارزش و راحتی دارندگان کنسول Xbox ارائه می‌دهد، ادامه داده است. با این حال، همانطور که معمولا اتفاق می‌افتد، سرویس‌های اشتراکی به طور معمول با گذشت زمان افزایش قیمت را تجربه می‌کنند. مایکروسافت برای اکثر سطوح مختلف عضویت Xbox Live Gold، افزایش قیمت ایجاد می‌کند.

طی بیانیه‌ای در Xbox Wire، مایکروسافت رسماً ساختار قیمت گذاری جدیدی را برای اشتراک‌های عضویت Xbox Live Gold، با افزایش قیمت‌های فعلی، شرح داد. به طور مشخص، عضویت‌های یک ماهه ۱۰.۹۹ دلار (یک دلار افزایش)، اشتراک‌های سه ماهه ۲۹.۹۹ دلار (۵ دلار افزایش) و عضویت‌های شش ماهه هم اکنون ۵۹.۹۹ دلار خواهد بود. مایکروسافت توضیح داد که کسانی که در حال حاضر اشتراک شش یا ۱۲ ماهه دارند، برای بقیه زمان مانده از اشتراک افزایش قیمت نخواهند داشت. پس از تمدید عضویت، کاربران شاهد اعمال قیمت‌های جدید خواهند بود.

در کنار افزایش قیمت، مایکروسافت همچنین توضیح داده است که کاربران می‌توانند هر زمان عضویت در Xbox Live Gold را به اشتراک Xbox Game Pass Ultimate بدون هیچ هزینه اضافی ارتقا بدهند. به عنوان مثال، مایکروسافت اشاره کرد که اگر کاربری ۱۱ ماه اشتراک Xbox Live Gold داشته باشد‌، می‌تواند آن زمان را به عضویت ۱۱ ماه در Game Pass Ultimate تبدیل کند.

مایکروسافت خاطرنشان کرد که قیمت Xbox Live طی ۱۰ سال تغییر نکرده است، و اشاره کرد که “به طور دوره‌ای، ما ارزش و قیمت‌گذاری خدمات خود را ارزیابی می‌کنیم تا با توجه به تغییرات تورم جهانی همچنان به سرمایه‌گذاری ادامه دهیم”. جدیدترین قیمت‌های اعلام شده نشان‌دهنده افزایش قیمت‌ها هستند. قابل ذکر است، سال گذشته مایکروسافت گزینه عضویت یک ساله Xbox Live Gold را متوقف کرد، که ظاهراً پیش درآمد افزایش قیمت سایر سطح‌های عضویت خود بود. همچنین احتمالاً مایکروسافت از این به عنوان راهی برای سوق دادن کاربران به سمت Game Pass Ultimate استفاده کرده است، زیرا Game Pass همچنان با رضایت مخاطبان روبروست و یک سرمایه پر درآمد برای مایکروسافت است.

  یوبیسافت انتشار Farcry 6 و Rainbow Six: Quarantine را به تاخیر انداخت

قابل ذکر است طی اخباری که از چند ساعت قبل منتشر شده، به دنبال اعلام افزایش قیمت و واکنش منفی طرفداران، مایکروسافت توضیح داده است که در حال تغییر برنامه‌های خود است و قیمت Xbox Live Gold را افزایش نخواهد داد. همچنین این کمپانی اعلام کرده است که تجربه بازی‌های رایگان ماه به عضویت Xbox Live Gold احتیاج نخواهند داشت. این تغییرات از ماه‌های آینده روی سرویس‌های ایکس باکس اعمال خواهد شد.

فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
DualShockers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌تونین این مطلب رو هم مطالعه کنید
بستن
دکمه بازگشت به بالا