اخباراخبار کنسول‌های بازیایکس باکسپلتفرم‌ها

با آغاز پیش فروش ایکس باکس سری ایکس در آمازون، فروش ایکس باکس وان ایکس افزایش یافت

فروش انواع گیفت کارت پلی استیشن، ایکس باکس و نینتندو در فروشگاه اینترنتی گیم پاس

اما و اگرهای زیادی در خصوص نحوه نامگذاری کنسول‌های نسل حاضر و نسل آینده مایکروسافت وجود دارد، زیرا نام‌های ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس برای آن دسته از کاربرانی که آشنایی کافی با کنسول‌ها ندارند تا حد زیادی گیج کننده است.

با توجه به آمار و اخبار اخیر، به نظر می‌رسد همزمان با آغاز پیش فروش ایکس باکس سری ایکس و سری اس، تعداد زیادی از خریداران کنسول اشتباهی خریداری نموده‌اند.

یکی از کاربران توییر به نام @AndrewAlerts در پستی عنوان نموده که نمودار فروش آمازون برای محصول ایکس باکس وان ایکس افزایش حیرت انگیز ۷۴۷ درصدی داشته است. به نظر می‌رسد تغییر ناگهانی در فروش کنسول نسل فعلی مایکروسافت به دلیل آغاز پیش فروش Xbox Series X اتفاق افتاده است، و به این واقعیت اشاره دارد که به احتمال قوی برخی از افراد به خاطر تشابه اسمی دستگاه اشتباهی را خریداری کرده‌اند. لازم به توضیح است که با استناد به آخرین اخبار، افزایش ۷۴۷ درصدی در نمودارهای فروش آمازون ارتباط مستقیمی با فروش محصول خاصی ندارد و بیشتر به دلیل جستجو و بازدید محصول است.

البته با توجه فروش فوق‌العاده ایکس باکس وان ایکس، شاید بتوان اینگونه عنوان نمود که تعداد زیادی از خریداران در یک زمان تصمیم گرفته‌اند که در روزهای باقیمانده از نسل هشتم کنسولی از این نسل را خریداری کنند، که مطمئنا بعید است.

نظر شما در مورد تشابه اسمی بین کنسول‌های نسل فعلی و نسل جدید مایکروسافت چیست؟

۰/۵ (۰ نظر)
فروش انواع پلی استیشن 4
منبع
DualShockers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا