آپدیت جدید Xbox Series X/S عناوین دارای Quick Resume را دسته بندی می‌کند

دسته بندی Quick Resume در آپدیت جدید Xbox Series X/S

آپدیت جدید کنسول ایکس باکس سری ایکس و سری اس عناوین دارای قابلیت Quick Resume را در بخش My Games and Apps دسته بندی می‌کند.

اگر از کاربران کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و سری اس باشید، حتما با قابلیت Quick Resume آشنایی دارید. قابلیتی که کاربران به واسطه آن قادر هستند بین بازی‌های خود به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن، جابه‌جا شوند.

حالا بروزرسانی جدیدی در دسترس اعضای Xbox Insider قرار گرفته که ویژگی Quick Resume در کنسول ایکس باکس سری ایکس و سری اس را بهبود بخشیده است.

بر طبق توضیحاتی که Eden Marie مهندس ارشد ایکس باکس در توییتر در اختیار کاربران گذاشته است، کاربران با انجام این بروزرسانی به راحتی قادر خواهند بود بازی‌هایی که از Quick Resume پشتیبانی می‌کنند را تشخیص دهند. برای این منظور کافی است به قسمت My Games and Apps در Groups List مراجعه کنند.

دسته بندی Quick Resume در آپدیت جدید Xbox Series X/S

علاوه بر این با فشردن کلید Home در حین انجام بازی، با نمایش برچسب مخصوص ویژگی Quick Resume در قسمت بالای سمت راست تصویر، از اینکه عنوانی که در حال اجرای آن هستند نیز از کوییک رزوم پشتیبانی می‌کند یا خیر اطلاع پیدا کنند.

کاربران کنسول ایکس باکس سری ایکس و اس، برای دسترسی به این قابلیت باید چند روز دیگر صبر کنند تا این بروزرسانی رسماً منتشر شود. با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی در خصوص آپدیت آوریل ایکس باکس را در اختیار شما قرار دهیم.

اولین کسی باشید که برای “آپدیت جدید Xbox Series X/S عناوین دارای Quick Resume را دسته بندی می‌کند” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.