تاریخ انتشار تریلر نهایی بازی Death Stranding Director’s Cut اعلام شد

تاریخ انتشار تریلر نهایی Death Stranding Director’s Cut

هیدئو کوجیما با انتشار یک تصویر در صفحه اینستاگرام خود، تاریخ انتشار تریلر نهایی بازی Death Stranding Director’s Cut را اعلام کرد.

این تریلر که توسط شخص هیدئو کوجیما تدوین می‌شود، در تاریخ ۹ سپتامبر مصادف با ۱۸ شهریور  راس ساعت ۲۳:۳۰ شب به وقت ایران، ازطریق کانال یوتیوب استودیو کوجیما پروداکشنز متشر خواهد شد.

شاید به خاطر داشته باشید که پیش از این تاریخ انتشار این تریلر ۸ سپتامبر اعلام شده بود. به واسطه این یک روز تاخیر، بسیاری گمان می‌کنند که تریلر Death Stranding Director’s Cut در جریان رویداد PlayStation Showcase به نمایش درخواهد آمد.

در نسخه کارگردان بازی Death Stranding علاوه بر فضاهای جدید و خاص و چالش‌های متنوع‌تر نسبت به نسخه اصلی بازی، شاهد تنوع اسلحه‌ها و مکان‌های جدید نیز هستیم. از آن جمله می‌توان به Maser Gun که جریان برق به دشمنان شلیک، و یک ماشین گان که روی زمین کاشته می‌شود، اشاره کرد.

علاوه بر اینها، تجهیزات جدید دیگری نیز در بازی دیده می‌شود. Cargo Catapult که برای پرتاب وسایل از آن استفاده می‌شود و Support Skeleton که وسایل اضافه را حمل می‌کند.

خالی از لطف نیست یادآوری کنیم که نسخه کارگردان بازی دث استرندینگ به صورت انحصاری برای کنسول نسل نهمی  پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد و بر همین اساس شامل بهبودهای گرافیکی زیادی خواهد بود. همچنین این نسخه از بازی از فرم ریت ۶۰ و رزولوشن ۴K پشتیبانی می‌کند.

این بازی مورد انتظار در تاریخ ۲۴ سپتامبر مصادف با ۲ مهر عرضه خواهد شد. همانطور که گفته شد، لانچ تریلر این بازی توسط خود هیدئو کوجیما تدوین می‌شود.

اولین کسی باشید که برای “تاریخ انتشار تریلر نهایی بازی Death Stranding Director’s Cut اعلام شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.