توکیو گیم شو ۲۰۲۱ بدون حضور نینتندو برگزار خواهد شد

عدم حضور نینتندو در توکیو گیم شو 2021

برخلاف شایعاتی که در چند روز اخیر در خصوص برگزاری نینتندو دایرکت در توکیو گیم شو ۲۰۲۱ منتشر شده بود، اخیرا اعلام شد این رویداد بدون حضور نینتندو برگزار خواهد شد.

با نزدیک شدن به برگزاری رویداد Tokyo Game Show 2021 هر روزه اخبار ضد و نقیضی در خصوص شرکت‌های شرکت کننده در این مراسم منتشر می‌شود. این اخبار شامل کمپانی‌هایی که در آن شرکت نمی‌کنند هم می‌شود، مثل نینتندو.

این کمپانی ژاپنی اخیرا در اکانت توییتری خود تأیید کرده است که هیچ برنامه‌ای برای حضور در TGS 2021 ندارد. البته عدم حضور Nintendo به این معنا نیست که هیچ بازی کنسول نینتدو سوییچ در نمایشگاه وجود نخواهد داشت. بلکه ناشران ترد پارتی به معرفی عناوین سوییچ خود خواهند پرداخت.

به عنوان مثال احتمالا اسکوئز انیکس به نمایش Project Triangle Strategy خواهد پرداخت یا شاید هم شاهد نمایش اطلاعات بیشتری از Shin Megami Tensei 5 باشیم.

از طرفی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه نینتندو در حال تدارک برگزاری یک رویداد نینتندو دایرکت در ماه سپتامبر است. با توجه به اینکه این موضوع هنوز به صورت رسمی اعلام نشده، باید منتظر اخبار بیشتر بمانیم.

یادآوری می‌کنیم که  رویداد توکیو گیم شو ۲۰۲۱ در تاریخ ۳۰ سپتامبر مصادف با ۸ مهر ماه کار خود را آغاز می‌کند. تاکنون شرکت‌های کپکام، ایکس باکس، اسکوئر انیکس، Koei Tecmo، کونامی، Atlus و … حضور خود در این رویداد را تأیید کرده‌اند.

اولین کسی باشید که برای “توکیو گیم شو ۲۰۲۱ بدون حضور نینتندو برگزار خواهد شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.