تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed: The Ezio Collection برای نینتندو سوییچ

تریلر معرفی Assassin’s Creed: The Ezio Collection نینتندو سوییچ

یوبیسافت با انتشار یک تریلر، نسخه نینتندو سوییچ بازی Assassin’s Creed: The Ezio Collection را معرفی و تاریخ انتشار آن را اعلام کرد.

حدود چند ماه پیش بود که شایعاتی مبنی بر عرضه بازی Assassin’s Creed: The Ezio Collection برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد.

از آنجا که پیش از این در سال ۲۰۱۹ دو بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag و Assassin’s Creed Rogue برای این کنسول پرطرفدار عرضه شدند، شایعه عرضه ایزیو کالکشن نیز دور از ذهن نبود.

حالا این خبر به صورت رسمی تایید شد و تریلر معرفی نسخه سوییچ Assassin’s Creed: The Ezio Collection منتشر شد.

تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed: The Ezio Collection برای نینتندو سوییچ

طبق اطلاعاتی که یوبیسافت اعلام کرده است این بازی در تاریخ ۱۷ فوریه مصادف با ۲۸ بهمن در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

این نسخه ریمستر شده علاوه بر کمپین‌های تک نفره Assassin’s Creed 2  و Assassin’s Creed Brotherhood و Assassin’s Creed Revelations، شامل بسته الحاقی single player همه این عناوین خواهد بود.

کاربران سوییچ با خرید Ezio Collection به فیلم‌های کوتاه Assassin’s Creed Lineage و Assassin’s Creed Embers دسترسی خواهید داشت. به این ترتیب با کاراکتر و داستان Ezio بیشتر آشنا می‌شوند.

در پایان یادآور می‌شویم که Assassin’s Creed: The Ezio Collection ابتدا در سال ۲۰۱۶ برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس وان عرضه شد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی نیز در ۱۷ فوریه مصادف با ۲۸ بهمن منتشر خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed: The Ezio Collection برای نینتندو سوییچ” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.