نمایش قابلیت شگفت‌انگیز کربی در تریلر جدید Kirby and the Forgotten Land

تریلر معرفی حالت Mouthful بازی Kirby and the Forgotten Land

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار Kirby and the Forgotten Land، نینتندو با انتشار یک تریلر به معرفی حالت Mouthful Mode این بازی پرداخت.

اگر از طرفداران کنسول نینتندو سوییچ باشید و با شخصیت دوست داشتنی کربی (Kirby) آشنایی داشته باشید، مطلع هستید که کمپانی نینتندو پیش از این با انتشار یک تریلر از بازی Kirby and the Forgotten Land قابلیت قورت دادن کربی را معرفی کرد.

به کمک این ویژگی، Kirby قادر است با قورت دادن دشمنانش قدرت آنها را کپی کند. مثلا با قورت دادن یک دشمن شمشیر به دست، به کربی شمشیرباز تبدیل شود.

تریلر معرفی حالت Mouthful Mode بازی Kirby and the Forgotten Land

همانطور که قبلا گفته شد، کربی می‌توانند دشمنان خود را ببلعد و از قابلیت آنها استفاده کند. علاوه بر این او قادر است در حالت Mouthful Mode قادر است ماشین‌های بی جانی که در دنیای بازی وجود دارد را کنترل کند.

در این مود، کربی صورتی خود را به اطراف اجسامی مثل ماشین‌ها، گلایدرها و دستگاه‌های فروش خودکار می‌پیچد و به این ترتیب آنها را کنترل می‌کند.

در تریلر منتشر شده، علاقمندان با شهر Waddle-Dee Town نیز بیشتر آشنا می‌شوند. این شهر همان سرزمینی است که کربی با ورود به آن با ماجراهای زیادی روبرو می‌شود.

  احتمال از کار افتادن باتری‌های نینتندو سوییچ در صورت شارژ نکردن کنسول

کربی در این دنیای سه بعدی به صورت آزادانه حرکت می‌کند و با استفاده از توانایی‌های قدیمی و آشنای خود مثل پریدن، معلق شدن و بلعیدن دشمنان، با آنها مبارزه می‌کند.

در پایان، بازی Kirby and the Forgotten Land در تاریخ ۲۵ مارس مصادف با ۵ فروردین ۱۴۰۱ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “نمایش قابلیت شگفت‌انگیز کربی در تریلر جدید Kirby and the Forgotten Land” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.