تریلر سینمایی جدیدی از بازی Horizon Forbidden West منتشر شد

تریلر سینمایی بازی Horizon Forbidden West

در حالیکه تنها یک هفته به عرضه بازی مورد انتظار Horizon Forbidden West باقیمانده است، تریلر سینمایی جدیدی از این بازی منتشر شد.

همانطور که روز به روز به تجربه این عنوان اکشن نقش آفرینی جهان باز محصول Guerrilla Games نزدیکتر می‌شویم، این استودیو اطلاعات و جزئیات بیشتری را در این خصوص در اختیار طرفداران قرار می‌دهد.

بر همین اساس، ماجراجویی‌های جذاب Aloy در تریلر سینماتیک جدیدی از بازی Horizon Forbidden West به نمایش درآمد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.

تریلر سینمایی بازی Horizon Forbidden West

همانطور که مشاهده کردید، در این تریلر سینمایی خبری از نمایش گیم پلی بازی نیست. در عوض می‌توانید صحنه‌های هیجان انگیزی از بازی را ببینید که در آنها Aloy در مکان‌های مختلف و متنوع، با دشمنان خود مبارزه می‌کند.

این دشمنان ماشین‌های پیشرفته و خطرناکی هستند. که با قابلیت‌های مختلف بر سر راه قهرمان بازی قرار می‌گیرند تا او را از رسیدن به هدف خود دور کنند.

اگر از طرفداران مجموعه هورایزن باشید، حتما تاکنون مطلع شده‌اید که ارتقا نسخه PS4 بازی Horizon Forbidden West به نسخه PS5 رایگان است.

سونی ابتدا اعلام کرده بود که بازیکنان تنها با خرید نسخه دیلاکس بازی به قیمت ۸۰ دلار امکان ارتقا آن به نسل نهم را دارند. اما بعد از اعلام این خبر، سونی به بازخورد منفی این تصمیم خود عکس العمل نشان داد و از مواضع خود عقب نشینی کرد.

  الکترونیک آرتز در سال مالی جاری یک HD ریمستر از بازی‌های خود عرضه خواهد کرد

در نهایت جیم رایان مدیر پلی استیشن در مصاحبه با بلاگ پلی استیشن اعلام کرد که سونی تصمیم خود را تغییر داده است. در نتیجه ارتقا بازی به نسل نهم رایگان خواهد بود.

جالب است بدانید که نسخه قبلی هورایزن، یعنی Horizon Zero Dawn تاکنون بیش از ۲۰ میلیون نسخه بر روی PS4 و PC فروش داشته است.

در پایان یادآور می‌شویم بازی Horizon Forbidden West در تاریخ ۱۸ فوریه مصادف با ۲۹ بهمن به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و البته PC منتشر خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “تریلر سینمایی جدیدی از بازی Horizon Forbidden West منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.