تریلر معرفی اپراتور Fuze در بازی Rainbow Six Extraction

تریلر معرفی اپراتور Fuze در Rainbow Six Extraction

در آستانه انتشار بازی Rainbow Six Extraction، یوبیسافت با انتشار یک تریلر جدید به معرفی اپراتور Fuze پرداخت.

اگر از طرفداران رینبو سیکس باشید حتما می‌دانید که نسخه جدید این بازی با عنوان اکسترکشن تا چند روز دیگر عرضه خواهد شد.

یوبیسافت که پیش از این جزئیات فریم ریت و رزولوشن این بازی را در اختیار علاقمندان قرار داد، حالا با انتشار یک تریلر به معرفی یکی دیگر از اپراتورهای قابل بازی این عنوان پرداخت.

اپراتوری که اینبار تریلر معرفی آن را می‌بینید، Shuhrat Kessikbayev با نام مستعار Fuze است. فیوز با استفاده از تله‌های انفجاری Cluster Charges به عنوان یکی از اعضای تیم .R.E.A.C.T ماموریت دارد که دنیا را از تهاجم انگل Archaeans نجات دهد.

تریلر معرفی اپراتور Fuze در بازی Rainbow Six Extraction

برای بهره بردن از سلاح انحصاری اپراتور Fuze بازی Rainbow Six Extraction. کافی است Cluster Charges را در آنسوی دیواری که قصد تخریب آن را دارید، قرار دهید.

تعیین موقعیت دقیق برای قرارگیری تله انفجاری بسیار نکته کلیدی و مهمی است. اگر Cluster Charge را در جای مناسب قرار دهید، می‌تواند به جای نابودی چند دشمن کل اتاق را منفجر کند.

همانگونه که قبلا نیز اعلام شده بود، بازیکنان با کامل کردن مأموریت‌های مپ‌های مختلف بازی، قادر خواهند بود سلاح‌ها و تجهیزات اپراتورهای مختلف را ارتقا دهند.

  Rainbow Six Extraction نام رسمی بازی Rainbow Six Quarantine اعلام شد

در مورد اپراتور فیوز، این آپگرید شامل شارژ‌ خودکار تله‌های Cluster Charges خواهد بود. این امکان در مراحل شلوغ بازی به بازیکنان کمک بسیاری می‌کند.

بازی Rainbow Six Extraction در تاریخ ۲۰ ژانویه مصادف با ۳۰ دی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، PC، گوگل استیدیا و آمازون لونا عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است این بازی از روز عرضه در دسترس مشترکین گیم پس قرار خواهد گرفت.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی اپراتور Fuze در بازی Rainbow Six Extraction” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.