تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Extraction اعلام شد

تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Extraction

بر اساس آخرین اخبار حوزه بازی‌های ویدیویی، تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Extraction رسما توسط یوبیسافت اعلام شد.

همانطور که احتمالا به خاطر دارید، این بازی در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۶ سپتامبر در اختیار طرفداران مجموعه رینبو قرار گیرد. اما تنها یکماه بعد از معرفی، اعلام شد که انتشار بازی Rainbow Six Extraction تا ژانویه ۲۰۲۲ تاخیر خورده است.

حالا با نزدیک شدن به ماه ژانویه، تاریخ نهایی عرضه این بازی در وب سایت رسمی یوبیسافت اعلام شده است. بازی Rainbow Six Extraction در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۳۰ دی ۱۴۰۰ عرضه می‌شود.

Rainbow Six Extraction که در واقع اسپین‌آف رینبو سیکس سیج محسوب می‌شود، در زمان انتشار از کراس‌پلی و کراس‌سیو پشتیبانی خواهد کرد.

در این بازی، بازیکنان در گروه‌های سه نفره به ماجراجویی می‌پردازند و به استقبال اتفاقات پرهیجان و پیش بینی نشده‌ای می‌روند. یکی از ویژگی‌های جذاب Extraction برای بازیکنان، سیستم بادی پس است.

بازیکنان به لطف بادی پس می‌توانند دو نفر از دوستان خود را به بازی دعوت کنند تا تا به مدت ۱۴ روز Rainbow Six Extraction را رایگان تجربه نمایند. در صورتیکه بازیکنان میهمان نسخه اصلی بازی را تهیه نمایند، می‌توانند پیشرفت‌های خود را به آن منتقل کنند.

Rainbow Six Extraction در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۳۰ دی برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، PC و Google Stadia عرضه خواهد شد.

اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که منتظر تجربه نسخه جدید رینبو هستید، نظرات خود را در خصوص این بازی و ۱۸ اپراتوری که در زمان عرضه در اختیارتان خواهد بود، با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Extraction اعلام شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.