تریلر سینمایی جدیدی از گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction منتشر شد

تریلر سینمایی گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction

یوبیسافت به تازگی تریلر سینمایی جدیدی از گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction با محوریت داستان این عنوان منتشر کرد.

همانطور که تاکنون مطلع شده‌اید، دو هفته بیشتر تا زمان عرضه شوتر Rainbow Six Extraction باقی نمانده است. همین موضوع باعث شده که یوبیسافت اطلاعات بیشتری از این کوآپ اول شخص در اختیار بازیکنان قرار دهد.

بر همین اساس به تازگی تریلر جدیدی از گیم پلی Rainbow Six Extraction منتشر شده است که به روایت بخشی از داستان بازی می‌پردازد.

این ویدیو که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید، بر روی معرفی بیشتر تیم REACT در بازی رینبو سیکس اکسترکشن تمرکز دارد. حتما به خاطر دارید که REACT یک واحد نظامی است که از بهترین اپراتورهای رینبو سیکس تشکیل شده است.

وظیفه این گروه خبره و متخصص که توسط Jordan Trace و Eliza Cohen هدایت می‌شوند، مبارزه با انگل بیگانه Chimera و Archaeans است که حیات دنیا را به خطر انداخته‌ است.

تریلر سینمایی گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction

در ویدیو منتشر شده علاوه بر نمایش قابلیت‌های گروه نجات دهنده زمین، صحنه‌های تازه‌ای از محیط‌های Sprawl نیز وجود دارد. این محیط‌ها سرعت حرکت بازیکنان را کاهش می‌دهد و در عوض قدرت موجودات مهاجم را بیشتر می‌کند.

بازی Rainbow Six Extraction در تاریخ ۲۰ ژانویه مصادف با ۳۰ دی برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، PC، گوگل استیدیا و لونا عرضه خواهد شد.

همچنین این بازی از زمان عرضه بر روی سرویس گیم پس در دسترس مشترکین خواهد بود.

اولین کسی باشید که برای “تریلر سینمایی جدیدی از گیم پلی بازی Rainbow Six Extraction منتشر شد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.