تریلر معرفی اپراتور Jager در بازی Rainbow Six Extraction

تریلر معرفی اپراتور Jager در Rainbow Six Extraction

یوبیسافت با انتشار یک تریلر جدید، به معرفی اپراتور Jager در بازی Rainbow Six Extraction پرداخت تا بازیکنان با سلاح این اپراتور آشنا شوند.

با نزدیک شدن به زمان انتشار این بازی، یوبیسافت اطلاعات بیشتری در خصوص ۱۸ اپراتوری که در زمان عرضه قابل بازی هستند، در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. اینبار تمرکز تریلر جدید Rainbow Six Extraction بر روی جَگِر و سلاح منحصر به فرد این اپراتور است.

سلاح Jager یک Turret خودکار است که با قرار گرفتن بر روی زمین به دشمنان مجاور شلیک می‌کند و همچنین می‌تواند موشک‌هایی که به سوی هم تیمی‌هایش پرتاب می‌شود را از بین ببرد.

با این اوصاف اگر قصد دارید یک تیم تدافعی داشته باشید، اپراتور Jager انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد. از آنجا که هر نقشه می‌تواند یک هدف تصادفی از میان ۱۳ هدف موجود داشته باشد، مکان‌هایی زیادی برای استفاده از Turret وجود خواهد داشت.

تریلر معرفی اپراتور Jager در بازی Rainbow Six Extraction

همانطور که قبلا نیز به آن اشاره کردیم، رینبو سیکس اکسترکشن در زمان عرضه هجده اپراتور قابل بازی خواهد داشت. اپراتور Jager هم یکی از آنها است. اعضای تیم .R.E.A.C.T ماموریت دارند که دنیا را از تهاجم انگلی به نام Archaeans نجات دهند.

آنها با پا گذاشتن به محل استقرار این بیگانگان در شهرهای نیویورک، نیومکزیکو، آلاسکا و سان‌فرانسیسکو با دشمنان مبارزه می‌کنند. هر یک از مراحل بازی از سه منطقه با سه هدف تصادفی تشکیل شده که با تکمیل این مراحل روند استخراج آغاز می‌شود.

بازی Rainbow Six Extraction در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۳۰ دی ۱۴۰۰ منتشر می‌شود. این بازی بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، PC و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

علاوه بر این هر نسخه از این بازی دارای یک Buddy Pass خواهد بود. Buddy Pass به بازیکنان این امکان را می‌دهد که دو نفر از دوستان خود را به مدت ۱۴ روز به تجربه رایگان بازی دعوت کنند. بعد از گذشت ۱۴ روز، بازیکنان می‌توانند با خرید بازی پیشرفت‌های خود را به بازی اصلی انتقال دهند.

اگر شما هم از آن دسته بازیکنانی هستید که منتظر عرضه نسخه جدید بازی رینبو هستید، نظر خود را در خصوص تریلر معرفی اپراتور Jager با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی اپراتور Jager در بازی Rainbow Six Extraction” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.