تریلر معرفی اپراتور Nomad در بازی Rainbow Six Extraction

تریلر معرفی اپراتور Nomad در Rainbow Six Extraction

یوبیسافت با معرفی Nomad در تریلر جدید بازی Rainbow Six Extraction، بازیکنان را با این اپراتور و همچنین Airjab Launcher اسلحه او آشنا کرد.

نومد قادر خواهد بود به وسیله سلاح Airjab Launcher خود و پرتاب مین‌های مجاورتیِ دافع، دشمنان را به عقب رانده و برای هم تیمی‌هایش فضا ایجاد کند. همچنین این مین‌های جنگی در زمان دفاع به عنوان تله نیز کاربرد دارند.

تریلر معرفی اپراتور Nomad در بازی Rainbow Six Extraction

همانطور که احتمالا تاکنون مطلع شده‌اید، در بازی Rainbow Six Extraction بازیکنان در نقش اعضای گروه تیم .R.E.A.C.T ظاهر می‌شوند. این گروه تلاش می‌کند جهان را از حمله‌ انگلی بیگانه به نام Archaeans نجات دهد.

در این راه آنها به شهرهای نیویورک، نیومکزیکو، آلاسکا و سان‌فرانسیسکو می‌روند. مرکز فعالیت بیگانگان در این شهرها واقع شده و اعضای گروه برای مبارزه با آنها راه دشوار و هیجان انگیزی پیش رو دارند.

هر مرحله از رینبو سیکس استرکشن شامل سه منطقه کوچک‌تر با سه هدف تصادفی است. این اهداف شامل نجات گروگان‌ها، دفاع از یک ناحیه‌ خاص و غیره است. تکمیل این اهداف به بازیکنان امکان استخراج یا Extraction می‌دهد.

از طرف دیگر، بازیکنان برای دریافت پاداش بیشتر می‌توانند وارد یک منطقه فرعی شوند و البته سختی‌های بیشتری را نیز به جان بخرند. در بازی  Rainbow Six Extraction کاربران قادر خواهند بود درجه سختی بازی خود را تعیین کنند. به طور مثال، بازیکنان می‌توانند تعیین کنند که با دشمنان تهاجمی‌‌تری روبرو شده و مبارزه نمایند.

  Team Ninja برای ساخت نسخه جدید Ninja Gaiden علاقه دارد

در پایان یادآور می‌شویم که این بازی در تاریخ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۳۰ دی ۱۴۰۰ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، PC و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد اپراتور Nomad و قابلیت‌‌های او چیست؟ می‌توانید دیدگاه‌های خود را با ما و دیگر کاربران مجله اینترنتی گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی اپراتور Nomad در بازی Rainbow Six Extraction” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.