تریلر معرفی اپراتور Smoke در بازی Rainbow Six Extraction

تریلر معرفی اپراتور Smoke در Rainbow Six Extraction

یوبیسافت با معرفی اپراتور Smoke در تریلر جدید بازی Rainbow Six Extraction، بازیکنان را با این اپراتور و نارنجک گازی او آشنا کرد.

در آستانه انتشار بازی مورد انتظار Rainbow Six Extraction، یوبیسافت یکی دیگر از ۱۸ اپراتور قابل بازی این عنوان را معرفی کرد. از این هجده اپراتور که در زمان عرضه بازی در دسترس خواهند بود، بازیکنان تاکنون با نومد (Nomad)، پالس (Pulse)، داک (Doc) و فینکا (finka) آشنا شده‌اند.

اینبار نوبت به اپراتور دیگری از این بازی با نام اسموک است تا به طرفداران Rainbow Six Extraction معرفی شود. تریلر منتشر شده نه تنها به معرفی اپراتور Smoke می‌پردازد بلکه سلاح او را که یک نارنجک گازی است را نیز نمایش می‌دهد.

نارنجک‌های گازی که این اپراتور به آنها مجهز است، قابلیت انفجار از راه دور را دارند. این نارنجک‌ها علاوه بر اینکه دشمنان Smoke را نابود می‌کنند، بلکه به او اجازه می‌دهند به کمک دود آنها خود و هم تیمی‌هایش را از دید دشمنان مخفی کند. علاوه بر این، اسموک قادر است دشمنان در حال آسیب را شناسایی کرده و خود را نیز احیا نماید.

تریلر معرفی اپراتور Smoke در بازی Rainbow Six Extraction

همانطور که می‌دانید، در بازی Rainbow Six Extraction بازیکنان در نقش اعضای گروه تیم .R.E.A.C.T ظاهر می‌شوند تا جهان را از حمله‌ انگلی بیگانه به نام Archaeans نجات دهند. در این راه آنها به مرکز فعالیت بیگانگان در شهرهای نیویورک، نیومکزیکو، آلاسکا و سان‌فرانسیسکو می‌روند.

  تریلر معرفی اپراتور Nomad در بازی Rainbow Six Extraction

هر مرحله از رینبو سیکس اکسترکشن شامل سه منطقه کوچک‌تر با سه هدف تصادفی است. تکمیل این اهداف به بازیکنان امکان استخراج یا Extraction می‌دهد.

از طرف دیگر، بازیکنان با ورود به یک منطقه فرعی و تحمل سختی‌های بیشتر، پاداش بیشتری دریافت می‌کنند. در Rainbow Six Extraction کاربران قادر خواهند بود درجه سختی بازی را تعیین کنند. مثلا انتخاب کنند که با دشمنان تهاجمی‌‌تری روبرو شوند و مبارزه سخت‌تری با آنها داشته باشند.

در پایان یادآور می‌شویم که این بازی در تاریخ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۳۰ دی ۱۴۰۰ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، PC و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

می‌توانید نظرات خود را در رابطه با اپراتور اسموک و قابلیت‌های او با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی اپراتور Smoke در بازی Rainbow Six Extraction” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.