تریلر معرفی Ragnarok بسته الحاقی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla

معرفی Ragnarok بسته الحاقی جدید Valhalla

یوبیسافت با انتشار یک تریلر، بسته الحاقی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla را به نام Dawn of Ragnarok معرفی کرد.

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok که گفته می‌شود بلندپروازانه‌ترین DLC در تاریخ مجموعه اساسینزکرید است، به صورت رسمی معرفی شد.

بسته الحاقی Dawn of Ragnarok که قبلا نیز شایعاتی در خصوص آن منتشر شده بود، از تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۲۲ مصادف با ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، PC و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

تریلر معرفی بسته الحاقی  Dawn of Ragnarok بازی Assassin’s Creed Valhalla

این بسته الحاقی بازیکنان را در قالب ایور (Eivor) به سرزمین Svartalfheim می‌برد. جایی که ایور به عنوان اودین (Odin) خدای جنگ و خرد، باید Baldr را که دزدیده‌ شده نجات دهد. در طول این مسیر بازیکنان با دشمنان جدیدی روبرو می‌شوند. Surtr عظیم‌الجثه و قدرتمند آخرین مانعی است که باید با آن بجنگند و او را از سر راه خود بردارند.

برای مبارزه با این دشمنان قدرتمند، نیروها و توانایی‌های جدیدی در اختیار گیمرها خواهد بود. از جمله این قدرتها می‌توان به توانایی تبدیل شدن به یک پرنده و اضافه کردن ویژگی‌های خاص به سلاح‌ها اشاره کرد.

لازم است اشاره کنیم که آن دسته از بازیکنانی که تا ۹ آوریل ۲۰۲۲ مصادف با ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ دی ال سی رگناروک را تهیه کنند، پک Twilight را نیز به صورت رایگان دریافت می‌نمایند.

در Twilight Pack  بازیکنان اسسینز کرید والهالا محتویاتی مانند اسکین Dellingr’s Envoy Raven، تبر Algurnir Dane، ست لباس Twilight و یک Mount به نام Lynx را رایگان دریافت می‌کنند.

با عرضه بسته الحاقی Dawn of Ragnarok دومین سال پشتیبانی از بازی نقش آفرینی Assassin’s Creed Valhalla توسط یوبیسافت آغاز می‌شود. به نظر می‌رسد پشتیبانی از این بازی که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد، همچنان ادامه داشته باشد.

برای اطمینان از این موضوع باید منتظر اخبار جدید از این بازی بمانیم. پس با ما همراه باشید تا در صورت انتشار محتویات جدید برای والهالا، شما را در جریان بگذاریم.

اولین کسی باشید که برای “تریلر معرفی Ragnarok بسته الحاقی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.