سونی از رنگ های جدید کاور پلی استیشن ۵ و کنترلر دوال سنس رونمایی کرد

رنگ های جدید پلی استیشن 5 و کنترلر دوال سنس

سونی به تازگی از رنگ های جدید کاور پلی استیشن ۵ و کنترلر دوال سنس خود رونمایی کرد و تاریخ عرضه این رنگ ها را ابتدای سال آینده اعلام نمود.

همانطور که می‌دانید، کنسول PS5 با قابلیت شخصی سازی طراحی شده است. به این صورت که دو پنل یا کاور سفید رنگ آن به آسانی جدا می‌شوند. همین موضوع باعث شد کاربران از ابتدای عرضه این کنسول، منتظر رونمایی از رنگ‌های جدید و متنوعی برای آن باشند.

با توجه به خبر منتشر شده در بلاگ پلی استیشن، بالاخره انتظارها به سر رسید و علاوه بر کاورهای خوشرنگ جدید، از کنترلرهای دوال سنس در رنگ‌های تازه نیز رونمایی شد.

به این ترتیب طرفداران پلی استیشن ۵ از سال ۲۰۲۲ می‌توانند کنسول موردعلاقه خود را علاوه بر رنگ سفید، در رنگ‌های دیگری نیز تهیه کنند. این رنگها عبارتند از مشکی نیمه شب یا Midnight Black، قرمز کیهانی یا Cosmic Red. صورتی نوا یا Nova Pink، آبی ستاره‌ای یا Starlight Blue و بنفش کیهانی یا Galactic Purple.

کنترلر Dualsense پلی استیشن ۵ هم علاوه بر رنگ سفید و رنگ‌های مشکی نیمه شب (Midnight Black) و قرمز کیهانی (Cosmic Red) که قبلا در دسترس قرار گرفته بود، در رنگ‌های جدیدی که نام بردیم، قابل خرید خواهد بود.

  ناتی داگ برای کار بر روی یک پروژه مولتی پلیر نیرو استخدام می‌کند

در ادامه این مطلب می‌توانید تریلر معرفی رنگ های جدید کاور پلی استیشن ۵ و کنترلر دوال سنس را مشاهده کنید.

تریلر معرفی رنگ های جدید کاور پلی استیشن ۵

تریلر معرفی رنگ های جدید کنترلر دوال سنس

با توجه به اطلاعات منتشر شده، دو رنگ Midnight Black و Cosmic Red هم اکنون از طریق PlayStation Direct به قیمت ۵۵ دلار قابل پیش خرید است. این دو رنگ در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۱ بهمن ۱۴۰۰ در دسترس خواهند بود.

سایر رنگ‌ها یعنی Nova Pink، رنگ Starlight Blue و  Galactic Purpleاز نیمه اول سال ۲۰۲۲ به تدریج عرضه خواهند شد. این رنگ‌ها ۷۵ دلار قیمت خواهند داشت. همچنین پیش فروش آنها در پلی استیشن دایرکت از تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۲۴ دی ۱۴۰۰ آغاز می‌شود.

رنگ مورد علاقه شما کاربران کنسول دوست داشتنی پلی استیشن ۵ از میان رنگ‌های جدید معرفی شده کدام است؟ نظر خود را با ما و دیگر کاربران گیم پاس به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “سونی از رنگ های جدید کاور پلی استیشن ۵ و کنترلر دوال سنس رونمایی کرد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.