نمایش مبارزات مرد عنکبوتی در تریلر جدید بازی Marvel’s Avengers

نمایش مرد عنکبوتی در بازی Avengers

اسکوئر انیکس در تریلر جدیدی که منتشر کرده است، به نمایش مبارزات مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Avengers پرداخت.

شاید در جریان باشید که قبل از عرضه بازی Marvel’s Avengers، خبر اضافه شدن اسپایدر من به جمع قهرمانان این بازی اعلام شده بود. این موضوع بازخوردهای متفاوتی در بین بازیکنان و طرفداران این بازی داشت.

چرا که بر اساس این خبر، فقط کاربران کنسول پلی استیشن این شانس را داشتند تا Marvel’s Avengers را با حضور شخصیت محبوب خود تجربه کنند.

حالا اسکوئر انیکس با انتشار یک تریلر سینمایی، نحوه حضور مرد عنکبوتی و همچنین مبارزات این شخصیت دوست داشتنی را به نمایش گذاشت. در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را تماشا کنید.

تریلر نمایش مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Avengers

همانطور که مشاهده کردید، تریلر Spider-Man را نشان می‌دهد که با دشمنان خود که اعضای سازمان AIM هستند مقابله می‌کند. در ادامه دیگر انتقام جویان نیز به او ملحق می‌شوند تا در مبارزه به او کمک کنند.

با توجه به تصاویری که دیده می‌شود، به نظر می‌رسد در مارولز اونجرز نیز مانند مابقی آثاری که اخیرا بر اساس این کاراکتر ساخته شده، با سال‌های جوانی اسپایدر من روبرو خواهیم بود.

به غیر از این موضوع، این تریلر سینمایی که توسط CGI ساخته شده جزئیات زیادی از بازی و نحوه حضور اسپایدر من در بازی Avengers در اختیار کاربران نمی‌گذارد. به همین دلیل باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در این خصوص بمانیم.

در زمان پیوستن مرد عنکبوتی به Marvel’s Avengers، شاهد یک رویداد ابرقهرمانی در این بازی خواهیم بود که مراحل داستانی جدیدی به آن اضافه می‌کند.

در پایان یادآوری می‌کنیم که بازی Marvel’s Avengers در حال حاضر در اختیار بازیکنان قرار دارد. کاراکتر اسپایدر من نیز در تاریخ ۳۰ نوامبر مصادف با ۹ آذر در قالب یک بروزرسانی بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار خواهد گرفت.

با گیم پاس همراه باشید تا اخبار بیشتری در خصوص ماجراجویی شخصیت‌های انتقام جویان در کنارد مرد عنکبوتی در اختیار شما قرار دهیم.

اولین کسی باشید که برای “نمایش مبارزات مرد عنکبوتی در تریلر جدید بازی Marvel’s Avengers” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.