پرطرفدارترین بازی های PS Store در اکتبر ۲۰۲۱؛ Far Cry 6 و FIFA 22

پرطرفدارترین بازی های PS Store در اکتبر 2021

سونی اخیرا در بلاگ PS Store با انتشار جدولی، لیست پرطرفدارترین و پردانلودترین بازی های PS Store در اکتبر ۲۰۲۱ که در صدر آنها Far Cry 6 و FIFA 22 دیده می‌شوند را اعلام کرد.

پردانلودترین بازی های پلی استیشن استور برای PS5

حضور این دو بازی در صدر جدولی که سونی تحت عنوان Top Downloads منتشر نموده است، خیلی هم عجیب و دور از ذهن نیست. در این جدول بازی Far Cry 6 در ردیف اول قرار دارد. فیفا ۲۲ نیز پشت سر این بازی و در ردیف دوم قرار گرفته است.

البته این ترتیب مربوط به منطقه آمریکای شمالی است، در اروپا ترتیب بازی‌های برعکس است. بنابراین بازی FIFA 22 در ردیف اول و فارکرای ۶ در رتبه دوم قرار گرفته‌اند.

این در حالی است که بازی Back 4 Blood در هر دو منطقه آمریکای شمالی و اروپا در ردیف سوم حضور چشمگیری دارد.

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy نیز در بین ده عنوان اول پرطرفدارترین بازی های PS Store در اکتبر ۲۰۲۱ دیده می‌شود. این بازی در آمریکای شمالی ششمین بازی پردانلود اکتبر است و در اروپا چهارمین بازی.

پردانلودترین بازی های پلی استیشن استور

پردانلودترین بازی های پلی استیشن استور برای PS4

لازم به توضیح است که آمار بالا مربوط به بازی‌های کنسول پلی استیشن ۵ بود. در میان پردانلودترین بازی های پلی استیشن استور مربوط به کنسول پلی استیشن ۴، در هر دو منطقه FIFA 22 بازی اول و Far Cry 6 بازی دوم است. جالب اینجاست که Guardians of the Galaxy در میان عناوین پردانلود کنسول ‌PS4 جایگاهی ندارد.

  استخدام سازنده بازی God of War برای یک پروژه جدید و معرفی نشده

بلاگ پلی استیشن جدول پردانلودترین و پرطرفدارترین بازی‌های مربوط به پلی استیشن VR را نیز منتشر کرده است. در مورد این کنسول، ردیف اول و دوم، هم در آمریکای شمالی و هم در اروپا، به ترتیب در دست دو بازی Beat Saber و Job Simulator است.

در مورد بازی‌های Free-to-Play هم در کمال تعجب، صدر جدول در اختیار آخرین محصول پرحاشیه و پر از مشکل کونامی یعنی eFootball است.

نظر شما در مورد انتخاب‌های بازیکنان چیست؟ بازی مورد علاقه شما در بین این بازی‌های کدام است؟ نظرات خود را در مورد پردانلودترین بازی های PS Store در اکتبر ۲۰۲۱ با ما به اشتراک بگذارید.

اولین کسی باشید که برای “پرطرفدارترین بازی های PS Store در اکتبر ۲۰۲۱؛ Far Cry 6 و FIFA 22” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.