انتشار بازی Rainbow Six Extraction تا ژانویه ۲۰۲۲ تاخیر خورد

تاخیر انتشار Rainbow Six Extraction تا ژانویه 2022

طبق اعلام یوبیسافت، انتشار بازی شوتر Rainbow Six Extraction تا ژانویه ۲۰۲۲ تاخیر خورد. این در حالی است که تنها یک ماه از معرفی رسمی این بازی می‌گذرد.

همانطور که احتمالا مطلع هستید، در جریان رویداد E3 2021 Ubisoft Forward تاریخ عرضه بازی Rainbow Six Extraction تاریخ ۱۶ سپتامبر مصادف با ۲۵ شهریور اعلام شد. با این حال، طبق بیانیه‌ای که در وب سایت رسمی یوبیسافت منتشر شده است، عرضه این بازی شوتر تا ژانویه ۲۰۲۲ به تعویق افتاده است.

در بیانیه Ubisoft آمده است که این تاخیر برای اطمینان توسعه دهنده بازی از ارائه یک تجربه هیجان‌انگیز، بی‌نقص و منحصر به فرد از جدیدترین نسخه مجموعه پرطرفدار Rainbow Six به بازیکنان بیشمار این بازی است:” ما از فرصت به وجود آمده استقبال می‌کنیم تا این بازی را همانگونه که شایسته است در ژانویه ۲۰۲۲ عرضه نماییم. اطمینان داریم که این تاخیر RainbowSix Extraction را به بازی بی‌نقصی که مد نظر ما است تبدیل خواهد کرد تا شما نیز از تجربه آن نهایت لذت را ببرید.”

بازی Rainbow Six Extraction در ژانویه ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس، PC، استیدیا و لونا منتشر خواهد شد.

اولین کسی باشید که برای “انتشار بازی Rainbow Six Extraction تا ژانویه ۲۰۲۲ تاخیر خورد” دیدگاه می‌گذارید;

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.